forumnju z rachunkiemusługiJak skorzystać z oferty numer dodatkowy za 9 zł?

Jak skorzystać z oferty numer dodatkowy za 9 zł?

 

Jak skorzystać z oferty numer dodatkowy za 9 zł? (2015-12-01 09:42)

Mam 2 numery w ofercie Nju z rachunkiem  (2x39 zł). Chcę tak zmienić, aby płacić 39zł + 9 zł, jako za numer dodatkowy. Jak to zrobić?

 

Jak skorzystać z oferty numer dodatkowy za 9 zł? (2015-12-01 09:49)

Jak potrafisz kliknąć na zakładkę "Obsługa", to pewnie możesz też kliknąć na zakładkę "Oferta".

 

Jak skorzystać z oferty numer dodatkowy za 9 zł? (2015-12-01 09:56)

to jest odpowiedź na post:

Mam 2 numery w ofercie Nju z rachunkiem  (2x39 zł). Chcę tak zmienić, aby płacić 39zł + 9 zł, jako za numer dodatkowy. Jak to zrobić?


Z jednym numerem przejść "na kartę" i potem dołączyć go jako dodatkowy do tego "z rachunkiem" Obydwa numery muszą być zarejestrowane na Ciebie.

~zig

 

Jak skorzystać z oferty numer dodatkowy za 9 zł? (2015-12-01 10:03)

to jest odpowiedź na post:


Z jednym numerem przejść "na kartę" i potem dołączyć go jako dodatkowy do tego "z rachunkiem" Obydwa numery muszą być zarejestrowane na Ciebie.




Dziękuję za odpowiedź.

~malinka

 

Jak skorzystać z oferty numer dodatkowy za 9 zł? (2015-12-01 10:04)

to jest odpowiedź na post:

Jak potrafisz kliknąć na zakładkę "Obsługa", to pewnie możesz też kliknąć na zakładkę "Oferta".




Kliknij w okienko "Zamknij stronę", jeśli nie masz ochoty odpowiadać na pytanie.

~malinka

 

Jak skorzystać z oferty numer dodatkowy za 9 zł? (2015-12-01 18:15)

@malinka

wypowiedzenie Nju z rachunkiem i przejście z tym numerem do Nju na kartę to czekanie ponad miesiąc na samo wypowiedzenie umowy + czas potrzebny na zawarcie nowej umowy.
Jeśli zależy Tobie na czasie to przejdź z numerem do innej sieci np. Play na kartę ale w tzw. 1 dzień roboczy, czyli bez okresu wypowiedzenia.
Jak przejdziesz do Play to po 1 dniu roboczym składasz zamówienie na Nju z rachunkiem i w sumie po ok. 2 tygodniach lub nawet szybciej znowu będziesz w Nju lecz tym razem jako Nju Dodatkowy.

[edytowane przez nju_klient o 18:16 w dniu 2015-12-01]
 

Jak skorzystać z oferty numer dodatkowy za 9 zł? (2015-12-01 20:30)

<span >Czy można przejść z NJU do innej sieci w 1 dzień, z numerem "z rachunkiem" ?
<span >Na kartę to rozumiem.

 

Jak skorzystać z oferty numer dodatkowy za 9 zł? (2015-12-01 20:36)

Czy można przejść z NJU do innej sieci w 1 dzień, z numerem "z rachunkiem" ?
Na kartę to rozumiem.
Jeżeli tak, to wracam z tym samym numerem np. z Play, ale zamawiam jako dodatkowy.

odpowiedź

Jak skorzystać z oferty numer dodatkowy za 9 zł? | malinka (01.12.2015, 09:42)

Mam 2 numery w ofercie Nju z rachunkiem  (2x39 zł). Chcę tak zmienić, aby płacić 39zł + 9 zł, jako za numer dodatkowy. Jak to zrobić?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

42 gości i 0 zalogowanych użytkowników