forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numeru z orange jako dodatkowy

Przeniesienie numeru z orange jako dodatkowy

 

Przeniesienie numeru z orange jako dodatkowy (2017-05-15 12:47)

Witam. Mam jeden numer w NJU z rachunkiem, drugi numer mam w orange i planuję go przenieść do NJU. Czy ten numer który przeniosę mogę podpiąć jako dodatkowy i płacić za dwa 38 zł? Jak to jest wtedy z internetem, pakiet 10 GB jest łączny na te dwa numery?

~criss1567

 

Przeniesienie numeru z orange jako dodatkowy (2017-05-16 08:07)

Wg. opisu oferty dokupując numer dodatkowy wszystko jest wspólne dla obu numerów - wykorzystanie minut, sms, mms itd. oraz pakiet danych. Przy przeniesieniu trzeba pamiętać, aby być właścicielem numeru.

[edytowane przez gość1494914875677 o 08:09 w dniu 2017-05-16]
 

Przeniesienie numeru z orange jako dodatkowy (2017-05-18 10:13)

Mam podobne pytanie.
Jeśli moja żona ma nr w play i chciałbym ją przenieść do nju i podpiąć pod mój rachunek żeby płacić mniej to jest taka opcja i jak to zrobić ?

 

Przeniesienie numeru z orange jako dodatkowy (2017-05-18 10:33)

Jest taka opcja. Jeśli dane osobowe właściciela numeru w play są inne niż dane osobowe właściciela nr w nju, to trzeba najpierw udać się do salonu play i te dane zmienić (zaktualizować lub zrobić cesję numeru), żeby właścicielem nr w play została ta sama osoba która jest właścicielem numeru w nju. Później zlecasz przeniesienie numeru w nju jako nr dodatkowy (tak samo jak przy zamawianiu pierwszego numeru, musisz tylko przełączyć zakładkę "nowy numer" na zakładkę "nju dodatkowy" na samym początku składania zlecenia i podać aktualny nr telefonu w nju, do którego nr przenoszony ma zostać przypisany).

[edytowane przez martinezcb o 10:35 w dniu 2017-05-18]
 

Przeniesienie numeru z orange jako dodatkowy (2017-05-21 19:40)

Ja też mam podobne pytanie.
Np. przenoszę teraz jeden nr do nju buzz z rachunkiem.
Drugi nr jako dodatkowy mogę przenieść dopiero w grudniu.
Czy jest jakiś limit czasowy dotyczący podpięcia nr dodatkowego ?
Czy jeśli do momentu przeniesienia drugiego nr ( jako dodatkowy ) nabędę już bonusy z tytułu   '' im dłużej tym lepiej '' to one będą też dotyczyły nr dodatkowego - czy będę mógł dzielić wszystko na dwa nr.
Pozdrawiam

 

Przeniesienie numeru z orange jako dodatkowy (2017-05-21 21:29)

"Czy jest jakiś limit czasowy dotyczący podpięcia nr dodatkowego ?"
Nie ma.


"Czy jeśli do momentu przeniesienia drugiego nr ( jako dodatkowy ) nabędę już bonusy z tytułu   '' im dłużej tym lepiej '' to one będą też dotyczyły nr dodatkowego"
Tak, będą dotyczyły również nr dodatkowego.

[edytowane przez martinezcb o 21:29 w dniu 2017-05-21]

odpowiedź

Przeniesienie numeru z orange jako dodatkowy | ~criss1567 (15.05.2017, 12:47)

Witam. Mam jeden numer w NJU z rachunkiem, drugi numer mam w orange i planuję go przenieść do NJU. Czy ten numer który przeniosę mogę podpiąć jako dodatkowy i płacić za dwa 38 zł? Jak to jest wtedy z internetem, pakiet 10 GB jest łączny na te dwa numery?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 0 zalogowanych użytkowników