forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numeru z orange jako dodatkowy

Przeniesienie numeru z orange jako dodatkowy

 

Przeniesienie numeru z orange jako dodatkowy (2017-05-15 12:47)

Witam. Mam jeden numer w NJU z rachunkiem, drugi numer mam w orange i planuję go przenieść do NJU. Czy ten numer który przeniosę mogę podpiąć jako dodatkowy i płacić za dwa 38 zł? Jak to jest wtedy z internetem, pakiet 10 GB jest łączny na te dwa numery?

~criss1567

 

Przeniesienie numeru z orange jako dodatkowy (2017-05-16 08:07)

Wg. opisu oferty dokupując numer dodatkowy wszystko jest wspólne dla obu numerów - wykorzystanie minut, sms, mms itd. oraz pakiet danych. Przy przeniesieniu trzeba pamiętać, aby być właścicielem numeru.

[edytowane przez gość1494914875677 o 08:09 w dniu 2017-05-16]
 

Przeniesienie numeru z orange jako dodatkowy (2017-05-18 10:13)

Mam podobne pytanie.
Jeśli moja żona ma nr w play i chciałbym ją przenieść do nju i podpiąć pod mój rachunek żeby płacić mniej to jest taka opcja i jak to zrobić ?

 

Przeniesienie numeru z orange jako dodatkowy (2017-05-18 10:33)

Jest taka opcja. Jeśli dane osobowe właściciela numeru w play są inne niż dane osobowe właściciela nr w nju, to trzeba najpierw udać się do salonu play i te dane zmienić (zaktualizować lub zrobić cesję numeru), żeby właścicielem nr w play została ta sama osoba która jest właścicielem numeru w nju. Później zlecasz przeniesienie numeru w nju jako nr dodatkowy (tak samo jak przy zamawianiu pierwszego numeru, musisz tylko przełączyć zakładkę "nowy numer" na zakładkę "nju dodatkowy" na samym początku składania zlecenia i podać aktualny nr telefonu w nju, do którego nr przenoszony ma zostać przypisany).

[edytowane przez martinezcb o 10:35 w dniu 2017-05-18]
 

Przeniesienie numeru z orange jako dodatkowy (2017-05-21 19:40)

Ja też mam podobne pytanie.
Np. przenoszę teraz jeden nr do nju buzz z rachunkiem.
Drugi nr jako dodatkowy mogę przenieść dopiero w grudniu.
Czy jest jakiś limit czasowy dotyczący podpięcia nr dodatkowego ?
Czy jeśli do momentu przeniesienia drugiego nr ( jako dodatkowy ) nabędę już bonusy z tytułu   '' im dłużej tym lepiej '' to one będą też dotyczyły nr dodatkowego - czy będę mógł dzielić wszystko na dwa nr.
Pozdrawiam

 

Przeniesienie numeru z orange jako dodatkowy (2017-05-21 21:29)

"Czy jest jakiś limit czasowy dotyczący podpięcia nr dodatkowego ?"
Nie ma.


"Czy jeśli do momentu przeniesienia drugiego nr ( jako dodatkowy ) nabędę już bonusy z tytułu   '' im dłużej tym lepiej '' to one będą też dotyczyły nr dodatkowego"
Tak, będą dotyczyły również nr dodatkowego.

[edytowane przez martinezcb o 21:29 w dniu 2017-05-21]

odpowiedź

Przeniesienie numeru z orange jako dodatkowy | martinezcb (21.05.2017, 21:29)

"Czy jest jakiś limit czasowy dotyczący podpięcia nr dodatkowego ?"
Nie ma.


"Czy jeśli do momentu przeniesienia drugiego nr ( jako dodatkowy ) nabędę już bonusy z tytułu   '' im dłużej tym lepiej '' to one będą też dotyczyły nr dodatkowego"
Tak, będą dotyczyły również nr dodatkowego.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

42 gości i 1 zalogowanych użytkowników