forumnju z rachunkiemofertaNju z rachunkiem Szablon Umowy

Nju z rachunkiem Szablon Umowy

 

Nju z rachunkiem Szablon Umowy (2017-05-27 14:41)

Czy przed podpisaniem umowy przy kurierze jest możliwość wcześniejszego przeczytania?
Czy jest gdzieś dostępny wzór umowy ?

 

Nju z rachunkiem Szablon Umowy (2017-06-11 23:57)

Też dołączam się do tego pytania. Wzór umowy to rzecz podstawowa. To skandal, że na stronie internetowej nie ma wzoru umowy.

~jażyk

 

Nju z rachunkiem Szablon Umowy (2017-06-13 09:55)

W praktyce 90% osób nie czyta umów, ani regulaminów usług z których korzystają. Z drugiej strony Nju oferuje umowę bez cyrografu z możliwością wypowiedzenie w każdej chwili, więc nie ma żadnego zobowiązania na 2 lata itp. dlatego sama umowa nic specjalnego nie wnosi.
Lepiej byście przeczytali regulaminy usług obniżających koszty z których chcecie skorzystać, aby potem nie było marudzenia, że wydawało mi się, że coś jest za darmo, a teraz mam kilkadziesiąt złotych do zapłaty.

@~jażyk
W tych okolicznościach pisanie o skandalu jest niepoważne.
Jeśli oferta Nju Tobie nie odpowiada to z niej nie korzystaj i tyle. A Ty szukasz dziury tam gdzie jej nie ma, jak pieniacz, dla którego dzień bez awantury to dzień stracony.

 

Nju z rachunkiem Szablon Umowy (2017-08-29 01:27)

<tr><td rowspan="6">
</td></tr><tr><td>
</td></tr><td >"Dziękujemy za wybór nju mobile. Będziemy Cię informow......</td>Wzór umowy o świadczenia usług telekomunikacyjnych nju mobile znajdziesz <a href="https://www.njumobile.pl/b/articles/oswiadczenia/wz%C3%B3r-umowy-nju-z-rachunkiem.pdf" target="_blank" data-saferedirecturl="https://www.google.com/url?hl=pl&q=https://www.njumobile.pl/b/articles/oswiadczenia/wz%25C3%25B3r-umowy-nju-z-rachunkiem.pdf&source=gmail&ust=1504048927972000&usg=AFQjCNEqwmLxzLyDYhql9fccKNZz74uI6w">tutaj. "

Niestety strona z linku to 404. Czyzby umowa swiadomie nie byla udostepniana? Kurier bedzie sie wkurzal jak bede wszystko przy nim czytal.

~laq

 

Nju z rachunkiem Szablon Umowy (2017-08-29 11:51)

@wojtekdj, @~jażyk i @~laq Wszystkie regulaminy są dostępne na stronie nju i działają.


Co wzoru umowy to przy realizacji zamówienia czy to drogą mailową czy telefoniczną dostajemy potwierdzenie złożenia zamówienia na maila a w nim jest kilka załączników z regulaminami, warunkami i WZOREM UMOWY. 
Więc spokojnie można przed podpisaniem i przyjazdem kuriera zapoznać się z umową aby ją zaakceptować lub nie.


Ewentualnie jak było wyżej napisane podpisać a po miesiącu zrezygnować lub skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy bo zamawiamy na odległość.

 

Nju z rachunkiem Szablon Umowy (2017-08-30 09:35)

to jest odpowiedź na post:

Ewentualnie jak było wyżej napisane podpisać <...> skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy bo zamawiamy na odległość.


Dokładnie. Przy zawieraniu umowy poza lokalem przedsiębiorcy mamy 14 dni do namysłu. Zatem można przy kurierze podpisać, potem spokojnie się zapoznać, a jeśli coś nie pasi - zrezygnować. Nie rozumiem w czym problem.
<font color="#185d68">
</font>
P.S. Nie pamiętam abym dostał maila z wzorem umowy. Zawierałem co prawda przeszło rok temu, może coś się przez ten czas zmieniło. 

 

Nju z rachunkiem Szablon Umowy (2017-08-30 10:28)

Ja zamawiałem na początku lipca przeniesienie numeru więc maila mam pod ręką i tam jest wzór umowy, z którym spokojnie można się zapoznać przed jego podpisaniem u kuriera.


Teraz tylko czekam na przeniesienie numeru :)

~grzesk

 

Nju z rachunkiem Szablon Umowy (2017-08-30 11:37)

Aktualnie dla nowych umów w mailu z potwierdzeniem złożenia zamówienia załączone są regulaminy w PDF - w sumie wiadomość e-mail ma wielkość ponad ok. 2MB.

Generalnie sama umowa nie ma żadnego znaczenia, bo jest to ogólnikowa umowa, bez żadnych ukrytych haczyków i na czas nieokreślony.
Ważniejsze są regulaminu usług obniżających koszty z których chcemy korzystać, bo od tego zależy ile i za co będziemy płacili.
Te regulaminy są dostępne na stronie, więc nie ma problemu aby je przeczytać zanim złożymy wniosek o przeniesienie numeru.

Skoro jest to "bezpieczna" umowa, bo kwota minimalna zobowiązania wynosi 9zł i póki co nie ma zobowiązania na min. 2 lata to bez sensu są jakieś krzyki i pretensje o braku możliwości wcześniejszego zapoznania się z umową, która sama w sobie jest bez większej wartości.
jeśli ktoś z założenia jest pieniaczem to jego problem. Nikt nikogo nie zmusza do przejścia do Nju.

[edytowane przez nju_klient o 11:44 w dniu 2017-08-30]

odpowiedź

Nju z rachunkiem Szablon Umowy | stanley99 (30.08.2017, 09:35)


Dokładnie. Przy zawieraniu umowy poza lokalem przedsiębiorcy mamy 14 dni do namysłu. Zatem można przy kurierze podpisać, potem spokojnie się zapoznać, a jeśli coś nie pasi - zrezygnować. Nie rozumiem w czym problem.
<font color="#185d68">
</font>
P.S. Nie pamiętam abym dostał maila z wzorem umowy. Zawierałem co prawda przeszło rok temu, może coś się przez ten czas zmieniło. 

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

18 gości i 0 zalogowanych użytkowników