forumnju z rachunkiemusługiPowiadmienia sms o wykorzystaniu MB - CZY NJU JEST POWAŻNE ??

Powiadmienia sms o wykorzystaniu MB - CZY NJU JEST POWAŻNE ??

 

Powiadmienia sms o wykorzystaniu MB - CZY NJU JEST POWAŻNE ?? (2017-05-31 21:29)

Witam,
od paru dni codziennie dostaje do 10 sms-ów że pozostało mi 7993 MB transferu.
SMS-y przychodzą o 15:00, 18:00, 22:00, 1:00 ( o pierwszej w nocy) 3:00 (trzecia nad ranem) 5:00 (piąta rano).
Czy nju jest NORMALNE ???
Czy tylko ja mam tak ??
NjuMoble - ogarnij się !!!

 

Powiadmienia sms o wykorzystaniu MB - CZY NJU JEST POWAŻNE ?? (2017-06-01 09:28)

to jest odpowiedź na post:

Powiadmienia sms o wykorzystaniu MB - CZY NJU JEST POWAŻNE ?? | wicheer (31.05.2017, 21:29)
[...]
NjuMoble - ogarnij się !!!


Sam się ogarnij. Było już tu wielokrotnie pisane, że na forum nie ma kontaktu z BOK i służy ono do wymiany doświadczeń między klientami. Pisanie takich zdań świadczy tylko o Twojej niezaradności. Zamiast wylewać w ten sposób swoje emocje adresowane do operatora na forum, które nic nie zmienią to lepiej byś oficjalnie napisał/zadzwonił do nich z reklamacją.

Jakbyś czytał forum to byś wiedział, że niedawno inni też pisali o nocnych SMS-ach, czy spamowaniu skrzynki mailowej itp. Natomiast ja nie mam żadnego problemu na kilkunastu numerach, których przenosiny miałem okazję nadzorować, więc problem raczej nie jest powszechny.

 

Powiadmienia sms o wykorzystaniu MB - CZY NJU JEST POWAŻNE ?? (2017-06-01 16:19)

Do BOK jest zgłoszenie, mają czas do 30 dni !!!!! 
Do 30 dni mogą spamować numer i pocztę. 
Dzsiaj w nocy wysłali tylko 130 sms-ów ! od 21 do 7 rano, wciągu dnia cisza (3 sms-y)


Do nju_klient - będę takie sprawy wywlekał na forum. 
Jak Ci się nie podoba to nie czytaj, idź na inne wątki.
Jeżeli Nju nie radzi sobie z takimi rzeczami, to niech zatrudni osoby o odpowiednich kwalifikacjach
Jeżeli znają temat to znaczy że się nie ogarniają !!!

[edytowane przez wicheer o 16:21 w dniu 2017-06-01]
 

Powiadmienia sms o wykorzystaniu MB - CZY NJU JEST POWAŻNE ?? (2017-06-01 17:14)

<font face="Verdana, Optima, Tahoma, sans-serif"><span >Odpowiedź z BOK jest bardzo zaskakująca !! SMS-y są treścią marketingową.</font>
<font face="Verdana, Optima, Tahoma, sans-serif"><span >Cofną zgody, przestaną spływać sms-y</font>

~wicheer

 

Powiadmienia sms o wykorzystaniu MB - CZY NJU JEST POWAŻNE ?? (2017-06-01 20:47)

Nikt nie ma do Ciebie pretensji o "wywlekanie na forum" problemy z sms'ami, nju_klient zwrócił Ci uwagę na końcówkę Twojego wpisu: "NjuMoble - ogarnij się !!!". To nie BOK i nikt z nju tu nie zagląda, a wiele osób wylewa żale i jakieś groźby tutaj, albo pisze w takim stylu jakby uważały że tą drogą zgłosiło problem i oczekuje po tym reakcji od strony operatora. To po prostu nie ma sensu, tutaj jedynie innym użytkownikom można coś zasygnalizować albo zapytać czy ktoś nie miał podobnego problemu i jego rozwiązania.

odpowiedź

Powiadmienia sms o wykorzystaniu MB - CZY NJU JEST POWAŻNE ?? | wicheer (31.05.2017, 21:29)

Witam,
od paru dni codziennie dostaje do 10 sms-ów że pozostało mi 7993 MB transferu.
SMS-y przychodzą o 15:00, 18:00, 22:00, 1:00 ( o pierwszej w nocy) 3:00 (trzecia nad ranem) 5:00 (piąta rano).
Czy nju jest NORMALNE ???
Czy tylko ja mam tak ??
NjuMoble - ogarnij się !!!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 0 zalogowanych użytkowników