forumnju z rachunkiemusługiPowiadmienia sms o wykorzystaniu MB - CZY NJU JEST POWAŻNE ??

Powiadmienia sms o wykorzystaniu MB - CZY NJU JEST POWAŻNE ??

 

Powiadmienia sms o wykorzystaniu MB - CZY NJU JEST POWAŻNE ?? (2017-05-31 21:29)

Witam,
od paru dni codziennie dostaje do 10 sms-ów że pozostało mi 7993 MB transferu.
SMS-y przychodzą o 15:00, 18:00, 22:00, 1:00 ( o pierwszej w nocy) 3:00 (trzecia nad ranem) 5:00 (piąta rano).
Czy nju jest NORMALNE ???
Czy tylko ja mam tak ??
NjuMoble - ogarnij się !!!

 

Powiadmienia sms o wykorzystaniu MB - CZY NJU JEST POWAŻNE ?? (2017-06-01 09:28)

to jest odpowiedź na post:

Powiadmienia sms o wykorzystaniu MB - CZY NJU JEST POWAŻNE ?? | wicheer (31.05.2017, 21:29)
[...]
NjuMoble - ogarnij się !!!


Sam się ogarnij. Było już tu wielokrotnie pisane, że na forum nie ma kontaktu z BOK i służy ono do wymiany doświadczeń między klientami. Pisanie takich zdań świadczy tylko o Twojej niezaradności. Zamiast wylewać w ten sposób swoje emocje adresowane do operatora na forum, które nic nie zmienią to lepiej byś oficjalnie napisał/zadzwonił do nich z reklamacją.

Jakbyś czytał forum to byś wiedział, że niedawno inni też pisali o nocnych SMS-ach, czy spamowaniu skrzynki mailowej itp. Natomiast ja nie mam żadnego problemu na kilkunastu numerach, których przenosiny miałem okazję nadzorować, więc problem raczej nie jest powszechny.

 

Powiadmienia sms o wykorzystaniu MB - CZY NJU JEST POWAŻNE ?? (2017-06-01 16:19)

Do BOK jest zgłoszenie, mają czas do 30 dni !!!!! 
Do 30 dni mogą spamować numer i pocztę. 
Dzsiaj w nocy wysłali tylko 130 sms-ów ! od 21 do 7 rano, wciągu dnia cisza (3 sms-y)


Do nju_klient - będę takie sprawy wywlekał na forum. 
Jak Ci się nie podoba to nie czytaj, idź na inne wątki.
Jeżeli Nju nie radzi sobie z takimi rzeczami, to niech zatrudni osoby o odpowiednich kwalifikacjach
Jeżeli znają temat to znaczy że się nie ogarniają !!!

[edytowane przez wicheer o 16:21 w dniu 2017-06-01]
 

Powiadmienia sms o wykorzystaniu MB - CZY NJU JEST POWAŻNE ?? (2017-06-01 17:14)

<font face="Verdana, Optima, Tahoma, sans-serif"><span >Odpowiedź z BOK jest bardzo zaskakująca !! SMS-y są treścią marketingową.</font>
<font face="Verdana, Optima, Tahoma, sans-serif"><span >Cofną zgody, przestaną spływać sms-y</font>

~wicheer

 

Powiadmienia sms o wykorzystaniu MB - CZY NJU JEST POWAŻNE ?? (2017-06-01 20:47)

Nikt nie ma do Ciebie pretensji o "wywlekanie na forum" problemy z sms'ami, nju_klient zwrócił Ci uwagę na końcówkę Twojego wpisu: "NjuMoble - ogarnij się !!!". To nie BOK i nikt z nju tu nie zagląda, a wiele osób wylewa żale i jakieś groźby tutaj, albo pisze w takim stylu jakby uważały że tą drogą zgłosiło problem i oczekuje po tym reakcji od strony operatora. To po prostu nie ma sensu, tutaj jedynie innym użytkownikom można coś zasygnalizować albo zapytać czy ktoś nie miał podobnego problemu i jego rozwiązania.

odpowiedź

Powiadmienia sms o wykorzystaniu MB - CZY NJU JEST POWAŻNE ?? | wicheer (01.06.2017, 16:19)

Do BOK jest zgłoszenie, mają czas do 30 dni !!!!! 
Do 30 dni mogą spamować numer i pocztę. 
Dzsiaj w nocy wysłali tylko 130 sms-ów ! od 21 do 7 rano, wciągu dnia cisza (3 sms-y)


Do nju_klient - będę takie sprawy wywlekał na forum. 
Jak Ci się nie podoba to nie czytaj, idź na inne wątki.
Jeżeli Nju nie radzi sobie z takimi rzeczami, to niech zatrudni osoby o odpowiednich kwalifikacjach
Jeżeli znają temat to znaczy że się nie ogarniają !!!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

16 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies