zasięg lte

 

zasięg lte (2017-04-26 08:31)

Zakupiłam w nju abonament na numer dodatkowy i przy korzystaniu z internetu mam co najwyżej H+, strony praktycznie się nie ładują.  Google wyszukuje, ale wejść na stronę się nie da. Na numerze głównym ok, szału nie ma, ale korzystać się da. W ustawieniach telefonu mam zaznaczone sieci komórkowe nju 3g, wcześniej odbierał mi internet lte na na nim z play. Co mam zrobić?

~marysia

 

zasięg lte (2017-04-26 22:30)

A jaki telefon? Może nie obsługuje LTE? A może nie obsługuje pasma LTE w danym rejonie.

 

zasięg lte (2017-04-27 10:37)

Jeżeli nr główny działa w LTE, a telefon z numerem dodatkowym też obsługuje LTE to kontaktuj się z BOK. Na forum kilka razy już pojawiał się temat problemów z internetem na numerze dodatkowym.

odpowiedź

zasięg lte | ~marysia (26.04.2017, 08:31)

Zakupiłam w nju abonament na numer dodatkowy i przy korzystaniu z internetu mam co najwyżej H+, strony praktycznie się nie ładują.  Google wyszukuje, ale wejść na stronę się nie da. Na numerze głównym ok, szału nie ma, ale korzystać się da. W ustawieniach telefonu mam zaznaczone sieci komórkowe nju 3g, wcześniej odbierał mi internet lte na na nim z play. Co mam zrobić?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 0 zalogowanych użytkowników