Faktura

 

Faktura (2017-04-20 21:32)

Czy ktoś jest mi wstanie wytłumaczyć mi jak mam rozumieć albo na jakiej zasadzie to działa naliczanie opłat na fakturze ??? A mianowicie mam podpisana umowę na abonament za 39 zł i wszystko bez limitu a płacę fakturę dużo mniejszą i jak się loguje do swojego konta by sprawdzić swoją listę połączeń widzę, że zostają naliczane opłaty !!! Poprzednie się wyzerowały a nowe się naliczają, to w końcu ten pakiet jest bez limitu czy płacę za to co wykorzystam bo zaczynam się zastanawiać jak to jest w realiach ????

 

Faktura (2017-04-22 10:55)

Przeczytaj regulamin usługi to wszystko będzie jasne.

 

Faktura (2017-05-01 09:33)

Opłaty na fakturze są naliczane do momentu osiągnięcia limitu( 39 zł). Przy godzinie połączenia widoczne ALL w kółku, jeśli dojdziesz do limitu każde następne: połączenie, SMS-y, MMS-y i internet w Polsce będzie darmowy do końca okresu rozliczeniowego.


Jeśli fakturę masz niższą niż 39 zł to znaczy, że nie osiągasz limitu 39 zł.

odpowiedź

Faktura | malutkaaa87 (20.04.2017, 21:32)

Czy ktoś jest mi wstanie wytłumaczyć mi jak mam rozumieć albo na jakiej zasadzie to działa naliczanie opłat na fakturze ??? A mianowicie mam podpisana umowę na abonament za 39 zł i wszystko bez limitu a płacę fakturę dużo mniejszą i jak się loguje do swojego konta by sprawdzić swoją listę połączeń widzę, że zostają naliczane opłaty !!! Poprzednie się wyzerowały a nowe się naliczają, to w końcu ten pakiet jest bez limitu czy płacę za to co wykorzystam bo zaczynam się zastanawiać jak to jest w realiach ????
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

53 gości i 1 zalogowanych użytkowników