Faktura

 

Faktura (2017-04-20 21:32)

Czy ktoś jest mi wstanie wytłumaczyć mi jak mam rozumieć albo na jakiej zasadzie to działa naliczanie opłat na fakturze ??? A mianowicie mam podpisana umowę na abonament za 39 zł i wszystko bez limitu a płacę fakturę dużo mniejszą i jak się loguje do swojego konta by sprawdzić swoją listę połączeń widzę, że zostają naliczane opłaty !!! Poprzednie się wyzerowały a nowe się naliczają, to w końcu ten pakiet jest bez limitu czy płacę za to co wykorzystam bo zaczynam się zastanawiać jak to jest w realiach ????

 

Faktura (2017-04-22 10:55)

Przeczytaj regulamin usługi to wszystko będzie jasne.

 

Faktura (2017-05-01 09:33)

Opłaty na fakturze są naliczane do momentu osiągnięcia limitu( 39 zł). Przy godzinie połączenia widoczne ALL w kółku, jeśli dojdziesz do limitu każde następne: połączenie, SMS-y, MMS-y i internet w Polsce będzie darmowy do końca okresu rozliczeniowego.


Jeśli fakturę masz niższą niż 39 zł to znaczy, że nie osiągasz limitu 39 zł.

odpowiedź

Faktura | ktoś (01.05.2017, 09:33)

Opłaty na fakturze są naliczane do momentu osiągnięcia limitu( 39 zł). Przy godzinie połączenia widoczne ALL w kółku, jeśli dojdziesz do limitu każde następne: połączenie, SMS-y, MMS-y i internet w Polsce będzie darmowy do końca okresu rozliczeniowego.


Jeśli fakturę masz niższą niż 39 zł to znaczy, że nie osiągasz limitu 39 zł.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 0 zalogowanych użytkowników