forumnju na kartęusługiRoaming Internet Brak środków

Roaming Internet Brak środków

 

Roaming Internet Brak środków (2017-04-23 17:17)

Witam serdecznie!


Od jakiegoś czasu przebywam na Węgrzech. Posiadam sporo środków na koncie, mianowicie ponad 40 złotych. Wcześniej nie miałam żadnych problemów z korzystaniem z Internetu na telefonie, z konta normalnie pobierano mi pieniądze zgodnie z obowiązującą stawką, jednak od pewnego momentu występują problemy, a mianowicie: włączam na telefonie przesyłanie danych, roaming jest normalnie cały czas włączony, przesyłanie również jest włączone, pojawia się odpowiednia ikonka, jednak nie łączy mi z Internetem. Jest sygnał, są pieniądze na koncie, ikonka o przesyłaniu danych także. Co jakiś czas przychodzi mi także sms z informacją: Brak środków na koncie. Co należy zrobić? Chciałabym móc swobodnie korzystać z Internetu. 


Z góry dziękuję za pomoc.

~renata

 

Roaming Internet Brak środków (2017-04-24 08:34)

Jeśli masz środki na koncie a dostajesz sms'a że ich nie ma to chyba jedynym wyjściem jest reklamacja w BOK, bo wygląda to na jakiś problem po stronie operatora. A dzwonić możesz, czy też nie ma środków?

 

Roaming Internet Brak środków (2017-04-24 09:51)

Sporo???  40zł. to ok.200MB.
Jak chcesz swobodnie korzystać z internetu, to zmień taryfę.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~zibi

odpowiedź

Roaming Internet Brak środków | ~renata (23.04.2017, 17:17)

Witam serdecznie!


Od jakiegoś czasu przebywam na Węgrzech. Posiadam sporo środków na koncie, mianowicie ponad 40 złotych. Wcześniej nie miałam żadnych problemów z korzystaniem z Internetu na telefonie, z konta normalnie pobierano mi pieniądze zgodnie z obowiązującą stawką, jednak od pewnego momentu występują problemy, a mianowicie: włączam na telefonie przesyłanie danych, roaming jest normalnie cały czas włączony, przesyłanie również jest włączone, pojawia się odpowiednia ikonka, jednak nie łączy mi z Internetem. Jest sygnał, są pieniądze na koncie, ikonka o przesyłaniu danych także. Co jakiś czas przychodzi mi także sms z informacją: Brak środków na koncie. Co należy zrobić? Chciałabym móc swobodnie korzystać z Internetu. 


Z góry dziękuję za pomoc.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

32 gości i 1 zalogowanych użytkowników