forumnju na kartęusługiZdalne doładowanie telefonu dziecka

Zdalne doładowanie telefonu dziecka

 

Zdalne doładowanie telefonu dziecka (2016-10-24 06:34)

Jak z telefonu A w NJU doładować telefon B w NJU telekodem/zdrapką, bez konta bankowego, wysyłając SMS lub kod USSD z telefonu A, bez fizycznego dostępu do telefonu B??? 
Mam telefon w NJU, moje dziecko ma telefon w NJU i jest daleko daleko na kolonii i w ramach oszczędności chce żeby mu doładować konto w NJU "bo tak doładowują konta telefonu koleżankom rodzice przez SMS na numer koleżanek z ich telefonami przez numer 501700700"! Czy ten sam numer działa tak samo w NJU? 
Czy mogę wpisać i użyć następującego kodu USSD  "*128*kod_doładowujący*numer_docelowy_doładowania*numer_docelowy_doładowania#" żeby doładować nie swój telefon A na którym wpisuję ten kod USSD ale "numer_docelowy_doładowania" czyli inny telefon B w NJU?? A to mój numer w NJU, B to numer dziecka w NJU i jednocześnie numer_docelowy_doładowania w przykładzie powyżej. 
Bardzo proszę o szybką odpowiedź!

~viola

 

Zdalne doładowanie telefonu dziecka (2016-10-24 06:43)

Mam taki sam problem. Chcę doładować telefon babci, która mieszka w innym mieście, nie jest w stanie posłużyć się telekodem i sama go wpisać i za nic nie poprosi nikogo o pomoc. Skutek jest taki że doładowujemy jej telefon dwa razy w roku jak przyjeżdżamy. 
DLACZEGO OPERATOR NJUMOBILE NIE CHCE NASZYCH PIENIĘDZY ZA ZDALNE DOŁADOWANIA?? Bo skoro nie możemy zdalnie doładować to babcia nie zadzwoni do nikogo bo ma pusty stan konta. 
Dlaczego ktoś blokuje możliwość doładowania zdalnego skoro Orange robi to bez problemu czyli ma taką techniczną możliwość??

~viola

 

Zdalne doładowanie telefonu dziecka (2016-10-24 06:52)

To jest BARDZO dobry pomysł! Czy nie można dodać na stronie doładowania po zalogowaniu opcji "wpisz telekod ze zdrapki"? Jest tam cała kolekcja banków więc jeszcze jedna ikona dla telekodu zdrapki zupełnie łatwo się zmieści!!
Mój mąż pojechał, telefon wziął, paragony z telekodem zostawił razem z portfelem i jest w kropce. Ani zadzwonić ani taksówki wezwać, a ja mam telekodów od cholery. I nie mogę doładować bo NJU zapomniało dodać taką opcję na stronie doładowań - kompletnie nie wiadomo KTO TAK ZAWALIŁ ROBOTĘ W NJU???

 

Zdalne doładowanie telefonu dziecka (2016-10-24 22:59)

https://doladowania.njumobile.pl/
i można doładować numer w Nju przelewem online lub kartą płatniczą.
O ile jeszcze zrozumiem, że ktoś może nie mieć konta z dostępem przez internet to trudno mi uwierzyć w tłumaczenie, że ktoś może nie mieć karty płatniczej z możliwością płacenia przez internet.
Zdecydowania większość banków takie właśnie wydaje.
Jak nie możecie zapłacić przez internet to dziwi mnie fakt, że zdecydowaliście się na telefon przez internet, trzeba było iść do salony i załatwić do z żywym człowiekiem ;)

@zieniaczkowa
skoro mąż ma telefon, a Ty jesteś w domu i masz kody to dlaczego nie wyślesz mu SMS z kodem.
Przy zagotowania wody w czajniku też będziesz pisać na forum, że nie możesz sobie poradzić i co biedna masz zrobić?
Poza tym kto normalny kolekcjonuje kody doładowujące.
Trzeba było wziąć Nju z rachunkiem byłoby taniej i bez zamrażania kasy w kodach.
Chyba, że mowa o doładowaniach za 5zł ale takie to Twój mąż może sobie kupić w dowolnej Żabce itp. jeśli na to wpadnie i nie zabraknie mu kieszonkowych ;)
A na poważnie to nie trolluj na tym forum.

[edytowane przez nju_klient o 23:01 w dniu 2016-10-24]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Zdalne doładowanie telefonu dziecka (2018-07-04 16:02)

Podaj kod właścicielowi numeru.

~pawel0x81

 

Zdalne doładowanie telefonu dziecka (2019-09-28 08:08)

to jest odpowiedź na post:

Jak z telefonu A w NJU doładować telefon B w NJU telekodem/zdrapką, bez konta bankowego, wysyłając SMS lub kod USSD z telefonu A, bez fizycznego dostępu do telefonu B??? 
Mam telefon w NJU, moje dziecko ma telefon w NJU i jest daleko daleko na kolonii i w ramach oszczędności chce żeby mu doładować konto w NJU "bo tak doładowują konta telefonu koleżankom rodzice przez SMS na numer koleżanek z ich telefonami przez numer 501700700"! Czy ten sam numer działa tak samo w NJU? 
Czy mogę wpisać i użyć następującego kodu USSD  "*128*kod_doładowujący*numer_docelowy_doładowania*numer_docelowy_doładowania#" żeby doładować nie swój telefon A na którym wpisuję ten kod USSD ale "numer_docelowy_doładowania" czyli inny telefon B w NJU?? A to mój numer w NJU, B to numer dziecka w NJU i jednocześnie numer_docelowy_doładowania w przykładzie powyżej. 
Bardzo proszę o szybką odpowiedź!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1569650913383

 

Zdalne doładowanie telefonu dziecka (2021-03-27 11:54)

<div>ZMIEN SIEC, JA TEZ CHYBA TAK ZROBIE, BO MAM KARTE W ROUTERZE, I ZEBY DOLADOWAC MUSZE WYJMOWAC Z ROUTERA, KTORY JEST ZA SZAFA. NA KONCIE NIE ZAWSZE SA PIENIADZE, A PORTFELU TAK, ZAWSZE JAK JESTEM NA ZAKUPACH TO MOGE KUPIC KARTE Z TELEKODEM, A ONLINE NIE NIE ZAWSZE.</div><div>
</div><div>ZMIEN SIEC, NA INNA ,KTORA TAK UMOZLIWIA
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~ktos

odpowiedź

Zdalne doładowanie telefonu dziecka | ~viola (24.10.2016, 06:34)

Jak z telefonu A w NJU doładować telefon B w NJU telekodem/zdrapką, bez konta bankowego, wysyłając SMS lub kod USSD z telefonu A, bez fizycznego dostępu do telefonu B??? 
Mam telefon w NJU, moje dziecko ma telefon w NJU i jest daleko daleko na kolonii i w ramach oszczędności chce żeby mu doładować konto w NJU "bo tak doładowują konta telefonu koleżankom rodzice przez SMS na numer koleżanek z ich telefonami przez numer 501700700"! Czy ten sam numer działa tak samo w NJU? 
Czy mogę wpisać i użyć następującego kodu USSD  "*128*kod_doładowujący*numer_docelowy_doładowania*numer_docelowy_doładowania#" żeby doładować nie swój telefon A na którym wpisuję ten kod USSD ale "numer_docelowy_doładowania" czyli inny telefon B w NJU?? A to mój numer w NJU, B to numer dziecka w NJU i jednocześnie numer_docelowy_doładowania w przykładzie powyżej. 
Bardzo proszę o szybką odpowiedź!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 1 zalogowanych użytkowników