forumnju z rachunkiemofertanju z rachunkiem, a nju dodatkowy - czy nju dodatkowy musi być z puli nju?

nju z rachunkiem, a nju dodatkowy - czy nju dodatkowy musi być z puli nju?

 

nju z rachunkiem, a nju dodatkowy - czy nju dodatkowy musi być z puli nju? (2017-03-13 09:41)

Witam, pytanie jak w temacie.
Zastanawiam się nad przeniesieniem dwóch numerów do nju i nie wiem czy istnieje możliwość aktywowania nju dodatkowego jako jednego z tych przeniesionych?

~y-the-last-man

 

nju z rachunkiem, a nju dodatkowy - czy nju dodatkowy musi być z puli nju? (2017-03-13 09:53)

Czy tu jest odpowiedź na to pytanie: http://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,144800021,title,przenosiny-numerow-nju-z-abo-dodatkowy,watek

~y-the-last-man

 

nju z rachunkiem, a nju dodatkowy - czy nju dodatkowy musi być z puli nju? (2017-03-13 10:24)

Tak, dokładnie tak to wygląda jak w tym wątku opisał ciajus. Oba numery muszą być na ta samą osobę, najpierw przenosisz numer mający być nr głównym, później dodatkowy (obu razem w tym samym czasie się niestety nie da).

[edytowane przez martinezcb o 10:27 w dniu 2017-03-13]
 

nju z rachunkiem, a nju dodatkowy - czy nju dodatkowy musi być z puli nju? (2017-04-01 07:20)

mam tak z mężem i śmigamy jak trzeba w tandemie ;) pzdr.dla nju

~mariarczi

odpowiedź

nju z rachunkiem, a nju dodatkowy - czy nju dodatkowy musi być z puli nju? | ~y-the-last-man (13.03.2017, 09:41)

Witam, pytanie jak w temacie.
Zastanawiam się nad przeniesieniem dwóch numerów do nju i nie wiem czy istnieje możliwość aktywowania nju dodatkowego jako jednego z tych przeniesionych?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 0 zalogowanych użytkowników