forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numeru do nju a pełnomocnictwo do wykonania tych czynności

Przeniesienie numeru do nju a pełnomocnictwo do wykonania tych czynności

 

Przeniesienie numeru do nju a pełnomocnictwo do wykonania tych czynności (2017-08-30 13:40)

Chcę przenieść numer z innej sieci z oferty abonamentowej do 'nju  z rachunkiem'.
Niestety umowa nie jest na mnie, tylko na członka rodziny więc pojawia się problem gdy przyjedzie do mnie kurier z umową do podpisania.  
Czy można ten problem ominąć poprzez pełnomocnictwo jakie udzieliłaby mi osoba na którą jest umowa do przeniesienia numeru i zawarcia umowy z nju? 
Jeśli tak, to prosiłbym o wzór takiego pełnomocnictwa.

~ellsworth

odpowiedź

Przeniesienie numeru do nju a pełnomocnictwo do wykonania tych czynności | ~ellsworth (30.08.2017, 13:40)

Chcę przenieść numer z innej sieci z oferty abonamentowej do 'nju  z rachunkiem'.
Niestety umowa nie jest na mnie, tylko na członka rodziny więc pojawia się problem gdy przyjedzie do mnie kurier z umową do podpisania.  
Czy można ten problem ominąć poprzez pełnomocnictwo jakie udzieliłaby mi osoba na którą jest umowa do przeniesienia numeru i zawarcia umowy z nju? 
Jeśli tak, to prosiłbym o wzór takiego pełnomocnictwa.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

14 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies