forumnju z rachunkiemusługiZmiana pakietów danych?

Zmiana pakietów danych?

 

Zmiana pakietów danych? (2017-03-01 08:42)

Czy nju wycofało możliwość kupienia pakietów 350, 700 MB itd? Nie mogę ich znaleźć na liście.
Bez tych pakietów internet w abonamencie jest w cenie absurdalnie wysokiej i cała atrakcyjność oferty nju leci na łeb na szyję.


To stała zmiana czy jakiś błąd matrixa mnie dotknął?

 

Zmiana pakietów danych? (2017-03-01 11:17)

Są nadal:
350 MB - AKT 350 - 5 zł
700 MB - AKT 700 - 7 zł
...

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Zmiana pakietów danych? (2017-03-01 12:05)

Tak, znalazłam te kody i wypróbowałam - dostałam sms zwrotny, z informacją, że nie ma możliwości aktywacji tej usługi i propozycję skorzystania z dodatkowych 9GB za 9zł, co nijak się ma do 'starych' pakietów, które były idealne do moich potrzeb.


700 MB do obsługi nawigacji, połączeń głosowych przez aplikacje i przeglądania stron mi z nawiązką wystarcza. A 7 zł było ceną adekwatną za taką ilość danych.
Teraz mam płacić 19 zł za 100 MB? Serio?
No i znowu muszę przysiąść i poszukać nowego operatora, a tak tu było fajnie.

 

Zmiana pakietów danych? (2017-03-01 12:08)

Mam Wszystko komórkowe za 29zł i w panelu www też nie widzę pakietów 350 i 700MB ale za to pojawił się pakiet 9GB za 9zł, więc cenowo jest OK i nie widzę powodów do narzekań :)

Standardowo w Nju Buzz masz internet do 3GB za 19zł, więc koszt też nie jest wcale taki absurdalny. Oczywiście mniej opłacalny niż pakiet 9GB za 9zł, czy oferta "Wszystko komórkowe za 29zł" z no limit na komórki + no limit SMS/MMS + 10GB.

 

Zmiana pakietów danych? (2017-03-01 12:13)

to jest odpowiedź na post:

Tak, znalazłam te kody i wypróbowałam - dostałam sms zwrotny, z informacją, że nie ma możliwości aktywacji tej usługi i propozycję skorzystania z dodatkowych 9GB za 9zł, co nijak się ma do 'starych' pakietów, które były idealne do moich potrzeb.


700 MB do obsługi nawigacji, połączeń głosowych przez aplikacje i przeglądania stron mi z nawiązką wystarcza. A 7 zł było ceną adekwatną za taką ilość danych.
Teraz mam płacić 19 zł za 100 MB? Serio?
No i znowu muszę przysiąść i poszukać nowego operatora, a tak tu było fajnie.



lcc zmień może sieć, bo widzę, że ta oferta faktycznie przerasta Twoje możliwości poznawcze.
Dostajesz SMS, że możesz skorzystać z pakietu za 9zł, a Ty marudzisz, bo w innej opcji chcesz płacić 19zł.
Tylko jak tak rozumujesz Nju to ciekawe co będzie w innej sieci.

 

Zmiana pakietów danych? (2017-03-01 13:27)

Odpuść sobie personalne uwagi kolego, bo to dziecinne.
Rozumiem słowo pisane, więc po prostu wskaż mi gdzie mogę przeczytać o tej nowej ofercie i skąd wywnioskować, że te 9GB będzie rozliczane tak jak stare pakiety - PRZED naliczaniem stukilobajtowym z abonamentu.
Dla mnie takie rozliczanie wygląda nierealnie, więc założyłam, że tu mi po prostu próbują sprzedać dodatkowe 9GB na tzw. pełnej prędkości, poza tymi, które należą mi się z racji posiadanego abonamentu i stażu. A jak pisałam, moje potrzeby zamykają się w 700MB i za taką ilość chciałabym płacić jak najmniej.


Twoja wersja interpretacji brzmi bajecznie, ale trudno mi w nią uwierzyć, a opisu usługi nigdzie nie widzę.
Tobie się udało znaleźć, zanim zacząłeś mnie obrażać?

 

Zmiana pakietów danych? (2017-03-01 14:00)


<font color="#185d68">EDIT: Rozwiązaniem może byc rzeczywiście zmiana oferty. Przyzwyczaiłam się do tych pakietów, ale dla osób głównie dzwoniących na komórki koszt może wyjść zbliżony w ofercie rozmowy i internet. Warte przeliczenia.
</font>

[edytowane przez lcc o 14:37 w dniu 2017-03-01]
 

Zmiana pakietów danych? (2017-03-01 14:56)

to jest odpowiedź na post:

Zmiana pakietów danych? | lcc (01.03.2017, 13:27)
Odpuść sobie personalne uwagi kolego, bo to dziecinne.
Rozumiem słowo pisane, więc po prostu wskaż mi gdzie mogę przeczytać o tej nowej ofercie i skąd wywnioskować, że te 9GB będzie rozliczane tak jak stare pakiety - PRZED naliczaniem stukilobajtowym z abonamentu.
Dla mnie takie rozliczanie wygląda nierealnie, więc założyłam, że tu mi po prostu próbują sprzedać dodatkowe 9GB na tzw. pełnej prędkości, poza tymi, które należą mi się z racji posiadanego abonamentu i stażu. A jak pisałam, moje potrzeby zamykają się w 700MB i za taką ilość chciałabym płacić jak najmniej.


Twoja wersja interpretacji brzmi bajecznie, ale trudno mi w nią uwierzyć, a opisu usługi nigdzie nie widzę.
Tobie się udało znaleźć, zanim zacząłeś mnie obrażać?


Tak, zanim napisałem to znalazłem w panelu www.
Po kliknięciu AKTYWUJ przy tym pakiecie masz opis:
"Pakiet 9 GB to dodatkowa ilość GB na pełnej prędkości do wykorzystania w kraju. Pakiet jest usługą jednorazową tzn. nie odnawia się w kolejnym miesiącu.

Pakiet ważny jest do końca okresu rozliczeniowego. GB z pakietu są wykorzystywane w pierwszej kolejności. Po wykorzystaniu pakietu opłaty za transfer danych naliczane są w zależności od planu lub usługi obniżającej koszty, którą posiadasz. Możesz kupić maksymalnie 5 pakietów w jednym okresie rozliczeniowym.
"

Nawet jeśli nie widziałaś tej informacji to skoro masz świadomość, że jest nowy pakiet 9GB za 9zł to każdy inteligentny raczej zadzwoniłby do BOK i dopytał o szczegóły.
Natomiast Twoja reakcja to było głośne oznajmienie, że czujesz się zawiedziona, więc zabierasz zabawki i idziesz do innej piaskownicy (sieci). Wyjątkowo dziecinne, nieprawdaż?

Co więcej piszesz o pakiecie 100MB za 19zł, co jest bzdurą, bo otrzymujesz 3GB za 19zł. Równie dobrze mogła byś napisać, że kupując "stary" pakiet 700MB za 7zł to w tym pakiecie musiałaś zapłacić 7zł za 100KB i byłoby w tym tyle samo prawdy.

Widzę, że ostatni post edytowałaś, bo chciałem zaproponować Rozmowy i Internet za 19zł z limitem 1GB.
Wszystko to kwestia odpowiednich wyborów i szukania informacji.
Następnym razem bądź rzetelna i nie wpadaj w panikę, a jeśli czegoś nie rozumiesz to pytaj np. w BOK przed wydaniem finalnej opinii.

[edytowane przez nju_klient o 15:00 w dniu 2017-03-01]
 

Zmiana pakietów danych? (2017-03-01 21:49)

to jest odpowiedź na post:


Pakiet ważny jest do końca okresu rozliczeniowego. GB z pakietu są wykorzystywane w pierwszej kolejności. Po wykorzystaniu pakietu opłaty za transfer danych naliczane są w zależności od planu lub usługi obniżającej koszty, którą posiadasz. Możesz kupić maksymalnie 5 pakietów w jednym okresie rozliczeniowym."
[/cytat]
<font color="#185d68">
</font>
Jestem szczerze zaskoczona. Z wrodzonego niedowiarstwa chyba zdecyduję się jeszcze poczekać na dalsze aktualizacje na stronie. Skoro nie zdjęto tabelki z nieaktualnymi kodami, może i tego nie zmieniono przez niedopatrzenie. Tekst przez Ciebie wklejony zdaje się być identyczny z tym, który pamiętam z opłakiwanych przeze mnie pakietów.
<font color="#185d68">
</font>
[cytat]
Nawet jeśli nie widziałaś tej informacji to skoro masz świadomość, że jest nowy pakiet 9GB za 9zł to każdy inteligentny raczej zadzwoniłby do BOK i dopytał o szczegóły.
Natomiast Twoja reakcja to było głośne oznajmienie, że czujesz się zawiedziona, więc zabierasz zabawki i idziesz do innej piaskownicy (sieci). Wyjątkowo dziecinne, nieprawdaż?
[/cytat]
<font color="#185d68">
</font>
Nie lubię dzwonić na infolinie i wysłuchiwać irytujących melodyjek. Wydawało mi się, że skoro jest forum, mogę go używać jako źródła informacji i miejsca wymiany doświadczeń.
A zawód będący moją pierwszą reakcją jest uzasadniony. Trafiłam na nju po latach przepłacania i z entuzjazmem przywitałam nieduże rachunki odpowiadające moim niedużym potrzebom, więc rozczarowanie będzie duże, jeśli zaczną się tu znane mi od poprzedniego operatora praktyki pakowania wszystkiego do jednego worka w opcji abonamentowej, która w efekcie nie pasowała do żadnego stylu korzystania z telefonu. I żądania za to wygórowanej ceny.
 
[cytat]
Co więcej piszesz o pakiecie 100MB za ć, co jest bzdurą, bo otrzymujesz 3GB za 19zł. R


<font color="#185d68">
</font>
Skrót myślowy. 19 zł przy opłacie cennikowej 0,19 zł za 1 MB osiągnę po wykorzystaniu 100 MB. Czyli z mojego punktu widzenia płatność za internet nigdy niższa niż 19 zł nie będzie.


Cytowanie się kompletnie rozjechało. Nie mam weny poprawiać. Dzięki za odpowiedzi :)

[edytowane przez lcc o 21:50 w dniu 2017-03-01]
 

Zmiana pakietów danych? (2017-03-01 23:51)

Wielokrotne cytowanie na forum nie działa należycie i tekst rozjeżdża się.

Forum służy do kontaktu z innymi użytkownikami, także nie ma tu kontaktu z pracownikami Nju dlatego nie otrzymasz oficjalnych informacji w sprawie np. nowego pakietu 9GB za 9zł.
Sama twierdzisz, że jesteś niemal wrodzoną pesymistką, więc żadna odpowiedź z forum Ciebie by i tak nie zadowoliła.

Moim zdaniem Twoja reakcja była nieadekwatna do sytuacji.
Skoro uzyskałaś informację, że pojawił się nowy pakiet 9GB za 9zł to w Twoim interesie wypadało pozyskać dodatkowe informacje na ten temat zamiast z góry narzekać.
Pokazało to też Twoją nieznajomość oferty Nju, bo skoro wydajesz kilkanaście złotych miesięcznie to warta uwagi może być usługa Rozmowy i internet za 19zł z limitem 1GB i lejkiem ale w końcu sama na to wpadłaś, a to znak, że zaczęłaś samodzielnie myśleć.
Skrót myślowy z tymi 100MB za 19zł przyjmuję do wiadomości ale już podejrzewałem Ciebie, że wierzysz, iż za 700MB zapłacisz 7x 19zł ;)

U kobiet cenię sobie inteligencję, umiejętność wyciągania racjonalnych wniosków, w każdym bądź razie nie jest z Tobą tak źle jak mi się wydawało na początku, więc jak sądzę wiele dobrego jeszcze przed Tobą :)

P. S. Gdyby starczyło Tobie 300MB i 30 minut to Virgin (bazujący na sieci Play) oferował i chyba ciągle oferuje pakiet Freemium za friko w ofercie na karcie, a jak potrzebujesz więcej to kupujesz odpowiednie pakiety.

odpowiedź

Zmiana pakietów danych? | lcc (01.03.2017, 08:42)

Czy nju wycofało możliwość kupienia pakietów 350, 700 MB itd? Nie mogę ich znaleźć na liście.
Bez tych pakietów internet w abonamencie jest w cenie absurdalnie wysokiej i cała atrakcyjność oferty nju leci na łeb na szyję.


To stała zmiana czy jakiś błąd matrixa mnie dotknął?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 2 zalogowanych użytkowników