forumnju z rachunkiemusługiZmiana pakietów danych?

Zmiana pakietów danych?

 

Zmiana pakietów danych? (2017-03-01 08:42)

Czy nju wycofało możliwość kupienia pakietów 350, 700 MB itd? Nie mogę ich znaleźć na liście.
Bez tych pakietów internet w abonamencie jest w cenie absurdalnie wysokiej i cała atrakcyjność oferty nju leci na łeb na szyję.


To stała zmiana czy jakiś błąd matrixa mnie dotknął?

 

Zmiana pakietów danych? (2017-03-01 11:17)

Są nadal:
350 MB - AKT 350 - 5 zł
700 MB - AKT 700 - 7 zł
...

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Zmiana pakietów danych? (2017-03-01 12:05)

Tak, znalazłam te kody i wypróbowałam - dostałam sms zwrotny, z informacją, że nie ma możliwości aktywacji tej usługi i propozycję skorzystania z dodatkowych 9GB za 9zł, co nijak się ma do 'starych' pakietów, które były idealne do moich potrzeb.


700 MB do obsługi nawigacji, połączeń głosowych przez aplikacje i przeglądania stron mi z nawiązką wystarcza. A 7 zł było ceną adekwatną za taką ilość danych.
Teraz mam płacić 19 zł za 100 MB? Serio?
No i znowu muszę przysiąść i poszukać nowego operatora, a tak tu było fajnie.

 

Zmiana pakietów danych? (2017-03-01 12:08)

Mam Wszystko komórkowe za 29zł i w panelu www też nie widzę pakietów 350 i 700MB ale za to pojawił się pakiet 9GB za 9zł, więc cenowo jest OK i nie widzę powodów do narzekań :)

Standardowo w Nju Buzz masz internet do 3GB za 19zł, więc koszt też nie jest wcale taki absurdalny. Oczywiście mniej opłacalny niż pakiet 9GB za 9zł, czy oferta "Wszystko komórkowe za 29zł" z no limit na komórki + no limit SMS/MMS + 10GB.

 

Zmiana pakietów danych? (2017-03-01 12:13)

to jest odpowiedź na post:

Tak, znalazłam te kody i wypróbowałam - dostałam sms zwrotny, z informacją, że nie ma możliwości aktywacji tej usługi i propozycję skorzystania z dodatkowych 9GB za 9zł, co nijak się ma do 'starych' pakietów, które były idealne do moich potrzeb.


700 MB do obsługi nawigacji, połączeń głosowych przez aplikacje i przeglądania stron mi z nawiązką wystarcza. A 7 zł było ceną adekwatną za taką ilość danych.
Teraz mam płacić 19 zł za 100 MB? Serio?
No i znowu muszę przysiąść i poszukać nowego operatora, a tak tu było fajnie.



lcc zmień może sieć, bo widzę, że ta oferta faktycznie przerasta Twoje możliwości poznawcze.
Dostajesz SMS, że możesz skorzystać z pakietu za 9zł, a Ty marudzisz, bo w innej opcji chcesz płacić 19zł.
Tylko jak tak rozumujesz Nju to ciekawe co będzie w innej sieci.

 

Zmiana pakietów danych? (2017-03-01 13:27)

Odpuść sobie personalne uwagi kolego, bo to dziecinne.
Rozumiem słowo pisane, więc po prostu wskaż mi gdzie mogę przeczytać o tej nowej ofercie i skąd wywnioskować, że te 9GB będzie rozliczane tak jak stare pakiety - PRZED naliczaniem stukilobajtowym z abonamentu.
Dla mnie takie rozliczanie wygląda nierealnie, więc założyłam, że tu mi po prostu próbują sprzedać dodatkowe 9GB na tzw. pełnej prędkości, poza tymi, które należą mi się z racji posiadanego abonamentu i stażu. A jak pisałam, moje potrzeby zamykają się w 700MB i za taką ilość chciałabym płacić jak najmniej.


Twoja wersja interpretacji brzmi bajecznie, ale trudno mi w nią uwierzyć, a opisu usługi nigdzie nie widzę.
Tobie się udało znaleźć, zanim zacząłeś mnie obrażać?

 

Zmiana pakietów danych? (2017-03-01 14:00)


<font color="#185d68">EDIT: Rozwiązaniem może byc rzeczywiście zmiana oferty. Przyzwyczaiłam się do tych pakietów, ale dla osób głównie dzwoniących na komórki koszt może wyjść zbliżony w ofercie rozmowy i internet. Warte przeliczenia.
</font>

[edytowane przez lcc o 14:37 w dniu 2017-03-01]
 

Zmiana pakietów danych? (2017-03-01 14:56)

to jest odpowiedź na post:

Zmiana pakietów danych? | lcc (01.03.2017, 13:27)
Odpuść sobie personalne uwagi kolego, bo to dziecinne.
Rozumiem słowo pisane, więc po prostu wskaż mi gdzie mogę przeczytać o tej nowej ofercie i skąd wywnioskować, że te 9GB będzie rozliczane tak jak stare pakiety - PRZED naliczaniem stukilobajtowym z abonamentu.
Dla mnie takie rozliczanie wygląda nierealnie, więc założyłam, że tu mi po prostu próbują sprzedać dodatkowe 9GB na tzw. pełnej prędkości, poza tymi, które należą mi się z racji posiadanego abonamentu i stażu. A jak pisałam, moje potrzeby zamykają się w 700MB i za taką ilość chciałabym płacić jak najmniej.


Twoja wersja interpretacji brzmi bajecznie, ale trudno mi w nią uwierzyć, a opisu usługi nigdzie nie widzę.
Tobie się udało znaleźć, zanim zacząłeś mnie obrażać?


Tak, zanim napisałem to znalazłem w panelu www.
Po kliknięciu AKTYWUJ przy tym pakiecie masz opis:
"Pakiet 9 GB to dodatkowa ilość GB na pełnej prędkości do wykorzystania w kraju. Pakiet jest usługą jednorazową tzn. nie odnawia się w kolejnym miesiącu.

Pakiet ważny jest do końca okresu rozliczeniowego. GB z pakietu są wykorzystywane w pierwszej kolejności. Po wykorzystaniu pakietu opłaty za transfer danych naliczane są w zależności od planu lub usługi obniżającej koszty, którą posiadasz. Możesz kupić maksymalnie 5 pakietów w jednym okresie rozliczeniowym.
"

Nawet jeśli nie widziałaś tej informacji to skoro masz świadomość, że jest nowy pakiet 9GB za 9zł to każdy inteligentny raczej zadzwoniłby do BOK i dopytał o szczegóły.
Natomiast Twoja reakcja to było głośne oznajmienie, że czujesz się zawiedziona, więc zabierasz zabawki i idziesz do innej piaskownicy (sieci). Wyjątkowo dziecinne, nieprawdaż?

Co więcej piszesz o pakiecie 100MB za 19zł, co jest bzdurą, bo otrzymujesz 3GB za 19zł. Równie dobrze mogła byś napisać, że kupując "stary" pakiet 700MB za 7zł to w tym pakiecie musiałaś zapłacić 7zł za 100KB i byłoby w tym tyle samo prawdy.

Widzę, że ostatni post edytowałaś, bo chciałem zaproponować Rozmowy i Internet za 19zł z limitem 1GB.
Wszystko to kwestia odpowiednich wyborów i szukania informacji.
Następnym razem bądź rzetelna i nie wpadaj w panikę, a jeśli czegoś nie rozumiesz to pytaj np. w BOK przed wydaniem finalnej opinii.

[edytowane przez nju_klient o 15:00 w dniu 2017-03-01]
 

Zmiana pakietów danych? (2017-03-01 21:49)

to jest odpowiedź na post:


Pakiet ważny jest do końca okresu rozliczeniowego. GB z pakietu są wykorzystywane w pierwszej kolejności. Po wykorzystaniu pakietu opłaty za transfer danych naliczane są w zależności od planu lub usługi obniżającej koszty, którą posiadasz. Możesz kupić maksymalnie 5 pakietów w jednym okresie rozliczeniowym."
[/cytat]
<font color="#185d68">
</font>
Jestem szczerze zaskoczona. Z wrodzonego niedowiarstwa chyba zdecyduję się jeszcze poczekać na dalsze aktualizacje na stronie. Skoro nie zdjęto tabelki z nieaktualnymi kodami, może i tego nie zmieniono przez niedopatrzenie. Tekst przez Ciebie wklejony zdaje się być identyczny z tym, który pamiętam z opłakiwanych przeze mnie pakietów.
<font color="#185d68">
</font>
[cytat]
Nawet jeśli nie widziałaś tej informacji to skoro masz świadomość, że jest nowy pakiet 9GB za 9zł to każdy inteligentny raczej zadzwoniłby do BOK i dopytał o szczegóły.
Natomiast Twoja reakcja to było głośne oznajmienie, że czujesz się zawiedziona, więc zabierasz zabawki i idziesz do innej piaskownicy (sieci). Wyjątkowo dziecinne, nieprawdaż?
[/cytat]
<font color="#185d68">
</font>
Nie lubię dzwonić na infolinie i wysłuchiwać irytujących melodyjek. Wydawało mi się, że skoro jest forum, mogę go używać jako źródła informacji i miejsca wymiany doświadczeń.
A zawód będący moją pierwszą reakcją jest uzasadniony. Trafiłam na nju po latach przepłacania i z entuzjazmem przywitałam nieduże rachunki odpowiadające moim niedużym potrzebom, więc rozczarowanie będzie duże, jeśli zaczną się tu znane mi od poprzedniego operatora praktyki pakowania wszystkiego do jednego worka w opcji abonamentowej, która w efekcie nie pasowała do żadnego stylu korzystania z telefonu. I żądania za to wygórowanej ceny.
 
[cytat]
Co więcej piszesz o pakiecie 100MB za ć, co jest bzdurą, bo otrzymujesz 3GB za 19zł. R


<font color="#185d68">
</font>
Skrót myślowy. 19 zł przy opłacie cennikowej 0,19 zł za 1 MB osiągnę po wykorzystaniu 100 MB. Czyli z mojego punktu widzenia płatność za internet nigdy niższa niż 19 zł nie będzie.


Cytowanie się kompletnie rozjechało. Nie mam weny poprawiać. Dzięki za odpowiedzi :)

[edytowane przez lcc o 21:50 w dniu 2017-03-01]
 

Zmiana pakietów danych? (2017-03-01 23:51)

Wielokrotne cytowanie na forum nie działa należycie i tekst rozjeżdża się.

Forum służy do kontaktu z innymi użytkownikami, także nie ma tu kontaktu z pracownikami Nju dlatego nie otrzymasz oficjalnych informacji w sprawie np. nowego pakietu 9GB za 9zł.
Sama twierdzisz, że jesteś niemal wrodzoną pesymistką, więc żadna odpowiedź z forum Ciebie by i tak nie zadowoliła.

Moim zdaniem Twoja reakcja była nieadekwatna do sytuacji.
Skoro uzyskałaś informację, że pojawił się nowy pakiet 9GB za 9zł to w Twoim interesie wypadało pozyskać dodatkowe informacje na ten temat zamiast z góry narzekać.
Pokazało to też Twoją nieznajomość oferty Nju, bo skoro wydajesz kilkanaście złotych miesięcznie to warta uwagi może być usługa Rozmowy i internet za 19zł z limitem 1GB i lejkiem ale w końcu sama na to wpadłaś, a to znak, że zaczęłaś samodzielnie myśleć.
Skrót myślowy z tymi 100MB za 19zł przyjmuję do wiadomości ale już podejrzewałem Ciebie, że wierzysz, iż za 700MB zapłacisz 7x 19zł ;)

U kobiet cenię sobie inteligencję, umiejętność wyciągania racjonalnych wniosków, w każdym bądź razie nie jest z Tobą tak źle jak mi się wydawało na początku, więc jak sądzę wiele dobrego jeszcze przed Tobą :)

P. S. Gdyby starczyło Tobie 300MB i 30 minut to Virgin (bazujący na sieci Play) oferował i chyba ciągle oferuje pakiet Freemium za friko w ofercie na karcie, a jak potrzebujesz więcej to kupujesz odpowiednie pakiety.

odpowiedź

Zmiana pakietów danych? | lcc (01.03.2017, 14:00)


<font color="#185d68">EDIT: Rozwiązaniem może byc rzeczywiście zmiana oferty. Przyzwyczaiłam się do tych pakietów, ale dla osób głównie dzwoniących na komórki koszt może wyjść zbliżony w ofercie rozmowy i internet. Warte przeliczenia.
</font>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

19 gości i 1 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies