forumnju z rachunkiemusługi[PROPOZYCJA] Usługa Darmowe Noce po 2 latcach z NJU Internetowym

[PROPOZYCJA] Usługa Darmowe Noce po 2 latcach z NJU Internetowym

 

[PROPOZYCJA] Usługa Darmowe Noce po 2 latcach z NJU Internetowym (2017-01-20 20:20)

Fajnie, że jesteście lojalni wobec klientów, fajnie, że robicie fajne oferty, ale szczerze przyznawszy przyłączając się do nju musiałem przebić pewną psychologiczną barierę. Otóż pewien do dzisiaj nie jestem czy te 120GB mi wystarczy. W najgorszym razie karta pójdzie w odstawkę bo przecież jak nie używasz - to nie płacisz. No ale jak byście po tych 2 latach czy nawet po trzech dali darmowe noce, to przy takiej ofercie bym pozostał i niczego innego bym nie szukał.

~nowydlanju

 

[PROPOZYCJA] Usługa Darmowe Noce po 2 latcach z NJU Internetowym (2017-01-20 21:59)

Też mnie to wkurza, że na nocne pobieranie musze zmieniać karte na Pleja gdzie mam aktywny na rok internet na karte i co miesiąc tylko 5zł. Macie przecież wystarczającą infrastrukture. Play ma gorszą i jakoś mógł wprowadzić prawdziwy nolimit od 0:00 do 9:00. Z tą usługą nju internetowy będzie najlepszym (mając na uwage dobrą cene, prędkośc i zasięg) internetem LTE na SIMce

[edytowane przez adrianx o 21:59 w dniu 2017-01-20]
 

[PROPOZYCJA] Usługa Darmowe Noce po 2 latcach z NJU Internetowym (2017-01-21 15:00)

Jak ktoś robi kopie internetu albo ogląda filmiki lub ciągle instaluje gierki ze Steama itp. to 120GB jest mało ;)
Ale dla przeciętnego dorosłego usera 120GB jest wystarczające, a późniejszy lejek 1Mb/s wystarcza do przeglądania stron www, czy słuchania muzyki online do końca okresu rozliczeniowego.

@adrianx
żadna sieć GSM nie oferuje "prawdziwego" nolimit, bo w każdym przypadku zgodnie z regulaminem mogą Tobie przyciąć prędkość netu.
Dlatego żaden LTE póki co nie zastąpi w pełni łącza kablowego bez limitu.

A ogólnie jakbyś robił dosłownie kopię internetu wykraczającą poza typowe korzystanie z netu to nawet operator kablowy może Tobie przyciąć net, więc dosłownie prawdziwy no limit nie istnieje ;)

[EDIT]
A propozycje to sugeruję, abyście przesyłali przez formularz kontaktowy albo pisali na FB itp., bo tutaj na forum jest to pisanie w próżnię.

[edytowane przez nju_klient o 15:01 w dniu 2017-01-21]
 

[PROPOZYCJA] Usługa Darmowe Noce po 2 latcach z NJU Internetowym (2017-01-30 19:00)

Nie znam przypadku w którym komuś kablówke by przyblokowali. Nawet mając nocny transfer w Play też nie ograniczają transferu, nawet jak sie sciagnie z 400GB.
A taka usługa by się przydała, bo faktycznie sciągne coś ze steama, ale to raz na miesiąc plus 2 filmy po 8GB, to dopiero te 120Gb jest tak na styk, więc przydałoby się żeby w nocy nie liczyli zużycia pakietu albo choćby dodatkowe 100GB dali od 0:00 do 8:00

odpowiedź

[PROPOZYCJA] Usługa Darmowe Noce po 2 latcach z NJU Internetowym | nju_klient (21.01.2017, 15:00)

Jak ktoś robi kopie internetu albo ogląda filmiki lub ciągle instaluje gierki ze Steama itp. to 120GB jest mało ;)
Ale dla przeciętnego dorosłego usera 120GB jest wystarczające, a późniejszy lejek 1Mb/s wystarcza do przeglądania stron www, czy słuchania muzyki online do końca okresu rozliczeniowego.

@adrianx
żadna sieć GSM nie oferuje "prawdziwego" nolimit, bo w każdym przypadku zgodnie z regulaminem mogą Tobie przyciąć prędkość netu.
Dlatego żaden LTE póki co nie zastąpi w pełni łącza kablowego bez limitu.

A ogólnie jakbyś robił dosłownie kopię internetu wykraczającą poza typowe korzystanie z netu to nawet operator kablowy może Tobie przyciąć net, więc dosłownie prawdziwy no limit nie istnieje ;)

[EDIT]
A propozycje to sugeruję, abyście przesyłali przez formularz kontaktowy albo pisali na FB itp., bo tutaj na forum jest to pisanie w próżnię.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

34 gości i 1 zalogowanych użytkowników