forumnju z rachunkiemusługiProblem z polaczeniem do internetu router TP-Link MR200

Problem z polaczeniem do internetu router TP-Link MR200

 

Problem z polaczeniem do internetu router TP-Link MR200 (2018-08-28 23:32)

Witam,
Mam router TP-Link MR200 od 8 miesiecy i wszystko bylo ok.
Od Niedzieli nie mam interrnetu. Nju robilo jakies prace na nadajniku w niedziele. Kontaktowalam sie z nimi 4 krotnie, ponoc wszystko juz ok,z ich strony dziala( nadajnik ok, system widzi karte SIM). 
Weszlam w ustawienia routera, na tzw. Quick set up, i na tworzeniu nowych profili, rozne kombinacje IPV4, IPV6, reszte ze stornu Nju.
Niestety fiasko. Resultat testu diagnostycznego : SIM card pass, WAN Connection fail...
Dzwonilam jeszcze raz do Nju, ale gosc mi powiedzial ze sie na routerach nie zna i nie moze mi pomoc.....


Jakies pomysly ? 
Z gory wielkie dzieki za pomoc 
gosia


~gość1535491923481

odpowiedź

Problem z polaczeniem do internetu router TP-Link MR200 | ~gość1535491923481 (28.08.2018, 23:32)

Witam,
Mam router TP-Link MR200 od 8 miesiecy i wszystko bylo ok.
Od Niedzieli nie mam interrnetu. Nju robilo jakies prace na nadajniku w niedziele. Kontaktowalam sie z nimi 4 krotnie, ponoc wszystko juz ok,z ich strony dziala( nadajnik ok, system widzi karte SIM). 
Weszlam w ustawienia routera, na tzw. Quick set up, i na tworzeniu nowych profili, rozne kombinacje IPV4, IPV6, reszte ze stornu Nju.
Niestety fiasko. Resultat testu diagnostycznego : SIM card pass, WAN Connection fail...
Dzwonilam jeszcze raz do Nju, ale gosc mi powiedzial ze sie na routerach nie zna i nie moze mi pomoc.....


Jakies pomysly ? 
Z gory wielkie dzieki za pomoc 
gosia


wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

28 gości i 0 zalogowanych użytkowników