profil na forum

nick
adrianx
nowicjusz

moje ostatnie

Nju internetowy 40gb - zżera dane

(2018-11-13 00:11 w wątku Nju internetowy 40gb - zżera dane)

Zapominacie o jednej rzeczy na której szmaciani operatorzy żerują, o naliczaniu co 100kb sesji internetowej zamiast co 1kb lub chociaż 10kb. Czyli chcemy wyslac zdjecie co wazy 10kb, ale tak naprawde żżera nam 100kb. I mało kto o tym perfidnym hamstwie wie. Tez zauważyłem że w red bullu momentalnie mi leci transfer od niedawna, w poprzedniej ofercie taki sam transfer starczał mi na 2 razy dłużej

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

[PROPOZYCJA] Usługa Darmowe Noce po 2 latcach z NJU Internetowym

(2017-01-30 19:00 w wątku [PROPOZYCJA] Usługa Darmowe Noce po 2 latcach z NJU Internetowym)

Nie znam przypadku w którym komuś kablówke by przyblokowali. Nawet mając nocny transfer w Play też nie ograniczają transferu, nawet jak sie sciagnie z 400GB.
A taka usługa by się przydała, bo faktycznie sciągne coś ze steama, ale to raz na miesiąc plus 2 filmy po 8GB, to dopiero te 120Gb jest tak na styk, więc przydałoby się żeby w nocy nie liczyli zużycia pakietu albo choćby dodatkowe 100GB dali od 0:00 do 8:00

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

[PROPOZYCJA] Usługa Darmowe Noce po 2 latcach z NJU Internetowym

(2017-01-20 21:59 w wątku [PROPOZYCJA] Usługa Darmowe Noce po 2 latcach z NJU Internetowym)

Też mnie to wkurza, że na nocne pobieranie musze zmieniać karte na Pleja gdzie mam aktywny na rok internet na karte i co miesiąc tylko 5zł. Macie przecież wystarczającą infrastrukture. Play ma gorszą i jakoś mógł wprowadzić prawdziwy nolimit od 0:00 do 9:00. Z tą usługą nju internetowy będzie najlepszym (mając na uwage dobrą cene, prędkośc i zasięg) internetem LTE na SIMce

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób