forumstrona www, moje kontomoje kontochcę dołączyc 2 numery do nju

chcę dołączyc 2 numery do nju

 

chcę dołączyc 2 numery do nju (2017-01-02 10:40)

mam  2 numery w nju (umowa) i chce dołaczyc dodatkowe 2 numery/ przenieśc z umowy z Orange do nju, umowa wygasa 14 lutego 2017, czy moge to załatwić za Waszym posrednictwem?

 

chcę dołączyc 2 numery do nju (2017-01-02 11:01)

Na forum piszą użytkownicy a nie BOK nju więc za "naszym" pośrednictwem nie możesz tego załatwić. Poszukaj na forum, z tego co pamiętam to w orange na kartę była możliwość  wysłania sms'a na nr 601, w abonamencie nie wiem czy da się to załatwić inaczej niż przez zwykłe przeniesienie numeru (formularz na stronie). Najlepiej zadzwoń do BOK.

[edytowane przez martinezcb o 11:02 w dniu 2017-01-02]
 

chcę dołączyc 2 numery do nju (2017-01-05 14:58)

Witaj :) Przejście z Oferty Orange na abonament lub mix na ofertę nju z rachunkiem możliwe jest za pośrednictwem sklepu internetowego w sekcji Wybór Oferty :. Polecam zapoznanie się z regulaminem . Serdecznie Pozdrawiam beniamin_wm . Regulamin Migracji : 

[edytowane przez beniamin_wm o 15:06 w dniu 2017-01-05]

odpowiedź

chcę dołączyc 2 numery do nju | beniamin_wm (05.01.2017, 14:58)

Witaj :) Przejście z Oferty Orange na abonament lub mix na ofertę nju z rachunkiem możliwe jest za pośrednictwem sklepu internetowego w sekcji Wybór Oferty :. Polecam zapoznanie się z regulaminem . Serdecznie Pozdrawiam beniamin_wm . Regulamin Migracji : 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

15 gości i 1 zalogowanych użytkowników