forumstrona www, moje kontomoje konto"siec komórkowa jest niedostępna" przy duplikacie karty

"siec komórkowa jest niedostępna" przy duplikacie karty

 

"siec komórkowa jest niedostępna" przy duplikacie karty (2016-10-02 11:45)

Czesc, skradziono mi telefon. Dzis otrzymalam duplikat karty, ale mimo to jest komunikat "siec  komorkowa jest niedostepna". Co to oznacza? Czy trzeba odczekac przykladowo 24h, zeby telefon zaczal dzialac? Dzieki z gory za pomoc

 

"siec komórkowa jest niedostępna" przy duplikacie karty (2016-10-03 09:25)

Nową kartę SIM musisz aktywować. Załatwisz to przez BOK 690610610.

W praktyce aktywacja trwa kilka/kilkanaście minut, przynajmniej tak miałem na kilku kartach SIM.
Jeśli miałaś telefon włączony w chwili aktywacji to go zrestartuj. Jeśli nie załapie to wyłącz go i spróbuj włączyć po kolejnych kilku/kilkunastu minutach i tak aż do skutku ;)

[edytowane przez nju_klient o 09:25 w dniu 2016-10-03]
 

"siec komórkowa jest niedostępna" przy duplikacie karty (2016-10-03 10:45)

no to ja juz czekam 24 godz i restartuje co troche i nic...

 

"siec komórkowa jest niedostępna" przy duplikacie karty (2016-10-03 14:24)

@maki
ale nic nie wspomniałaś, że dzwoniłaś do BOK, aby aktywować nową kartę SIM, a bez tego to możesz sobie czekać i nic się samo nie zmieni.
Mam wrażenie, że nie dzwoniłaś do BOK, a tylko napisałaś tutaj na forum i na tym polega Twój problem.

Jeśli jednak dzwoniłaś do BOK w celu aktywacji SIM i pomimo upływu 24h karta SIM ciągle jest nieaktywna i nie loguje się do sieci to zadzwoń do nich ponownie.

odpowiedź

" | siec komórkowa jest niedostępna" ( przy duplikacie karty)

Czesc, skradziono mi telefon. Dzis otrzymalam duplikat karty, ale mimo to jest komunikat "siec  komorkowa jest niedostepna". Co to oznacza? Czy trzeba odczekac przykladowo 24h, zeby telefon zaczal dzialac? Dzieki z gory za pomoc
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 1 zalogowanych użytkowników