forumnju z rachunkiemofertaZmiana usługi z "Jeden na wszystko" na "wszystko komórkowe"

Zmiana usługi z "Jeden na wszystko" na "wszystko komórkowe"

 

Zmiana usługi z "Jeden na wszystko" na "wszystko komórkowe" (2016-12-29 23:23)

Dzień dobry,


Od ponad roku jestem zadowolonym klientem sieci Nju Mobile, aktualnie płacę 48 zł / miesięcznie za usługę:


Jeden na Wszystko (z pakietem dancyh 13 Gb) 39 zł
Nju dodatkowy 9zł


Z tego co widzę nowi klienci mają możliwość podpisania umowy z usługą "wszystko komórkowe" z wliczonymi 10 Gb danych w cenie 29zł. Z czego sam chciałbym skorzystać , tym samym zmniejszając mój miesięczny rachunek o 10zł. Powyższe 10 Gb danych starczyłoby mi w zupełności.


W zakładce usługi mam możliwość uruchomienia usługi "wszystko komórkowe" ale niestety w opisie usługi nie ma wyszczególnionego pakietu danych. Ponad rok temu kiedy podpisywałem umowę usługa "wszystko komórkowe" (bądź adekwatna o innej nazwie) nie zawierała pakietu danych.


Czy aktywując teraz usługę "wszystko komórkowe" aktywuje usługę zawierającą pakiet danych? Czy muszę rozwiązać aktualną umowę i od razu podpisać nową?


Ponad to czy aktywując usługę "wszystko komórkowe" , usługa "jeden na wszystko" zostanie automatycznie de-aktywowana? Nie chciałbym płacić podwójnie za tą samą usługę.


Pozdrawiam!

 

Zmiana usługi z "Jeden na wszystko" na "wszystko komórkowe" (2016-12-30 20:04)

Oczywiscie w tej usludze masz 10GB danych i polecam " Im dluzej .." aktywowac jesli nie masz jeszcze. 
Wlączajac ta oferte za 29 zl bedziesz mial komunikat ze wylaczy sie ta drozsza. Nie ma mozliwosci placenia za dwie w tym wypadku. Smialo zmieniaj.

[edytowane przez s-krobek o 20:06 w dniu 2016-12-30]
 

Zmiana usługi z "Jeden na wszystko" na "wszystko komórkowe" (2016-12-30 21:23)

jest tak jak napisał s-krobek

@kukoc
coś kręcisz, bo ponad rok temu w usłudze "Wszystko komórkowe" za 29zł pakiet danych był ale wynosił 2GB, podczas gdy w "Jeden na wszystko" za 39zł było 5GB.
Następnie w ramach czasowej promocji, którą we "Wszystko komórkowe" przedłużali przez niemal rok dawali 10GB. W jeden na wszystko za 39zł promocja na 13GB pojawiła się nieco później, a teraz w obu usługach limity 10 i 13 GB to standardowa ilość przysługujących danych.

[EDIT]
Dodam, że nowa usługa wejdzie w życie dopiero od nowego okresu po dniu w którym zlecisz jej aktywację, więc może to trwać od 1 do 30 dni od dnia zlecenia aktywacji.
W razie wątpliwości zawsze czytaj regulamin usługi z której chcesz skorzystać, bo to podstawa, a w razie dalszych wątpliwości można wtedy pytać na forum lub u konsultanta.

[edytowane przez nju_klient o 21:29 w dniu 2016-12-30]
 

Zmiana usługi z "Jeden na wszystko" na "wszystko komórkowe" (2016-12-31 00:20)

jeśli jesteś już rok w nju włącz koniecznie usługę Im dłużej tym lepiej  usługa jest bezpłatna.


W ramach tej usługi zwiększany jest limit internetu zarówno w usłudzę Jeden na wszystko jaki i wszystko komórkowe.


Zmiana usługi obniżającej koszty następuje zawsze z nowy okresem rozliczeniowym (żeby każdy okrez było naliczony z daną usugą).


Zmieniajac na usługę Wszystko komórkowe i włączająć usługę Im dłużej tym lepiej (mając staż 12 miesięcy w sieci) będziesz mieć 25 GB na dwa numery.
Pamiętaj tylko, że w tej usłudze masz dodatkowe płatne połączenia na numery stacjonarne (max do 10 zł w każdym okresie rozliczeniowym).


Jeśli zdzecydujesz się zostać przy usłudze Jeden na wszystko i włączysz tylko Im dłużej tym lepiej będziesz mieć 32,50 GB na Nju główny i dodatkowy.


Pozdrawiam

 

Zmiana usługi z "Jeden na wszystko" na "wszystko komórkowe" (2016-12-31 01:21)

@ktoś
przesadnie polecasz wszystko jak leci w Nju.

Przeczytaj post autora:
"Powyższe 10 Gb danych starczyłoby mi w zupełności."
Dlatego kukoc nie potrzebuje tej usługi ale jak najbardziej może ją włączyć, bo jak dają coś dodatkowego za friko to luzik.
Dlatego Twoje stwierdzenie "jeśli jesteś już rok w nju włącz koniecznie usługę Im dłużej tym lepiej  usługa jest bezpłatna." to dla mnie przesada, jakby to pisał fanatyk sieci Nju ;)

odpowiedź

Zmiana usługi z " | Jeden na wszystko" ( na ")

Dzień dobry,


Od ponad roku jestem zadowolonym klientem sieci Nju Mobile, aktualnie płacę 48 zł / miesięcznie za usługę:


Jeden na Wszystko (z pakietem dancyh 13 Gb) 39 zł
Nju dodatkowy 9zł


Z tego co widzę nowi klienci mają możliwość podpisania umowy z usługą "wszystko komórkowe" z wliczonymi 10 Gb danych w cenie 29zł. Z czego sam chciałbym skorzystać , tym samym zmniejszając mój miesięczny rachunek o 10zł. Powyższe 10 Gb danych starczyłoby mi w zupełności.


W zakładce usługi mam możliwość uruchomienia usługi "wszystko komórkowe" ale niestety w opisie usługi nie ma wyszczególnionego pakietu danych. Ponad rok temu kiedy podpisywałem umowę usługa "wszystko komórkowe" (bądź adekwatna o innej nazwie) nie zawierała pakietu danych.


Czy aktywując teraz usługę "wszystko komórkowe" aktywuje usługę zawierającą pakiet danych? Czy muszę rozwiązać aktualną umowę i od razu podpisać nową?


Ponad to czy aktywując usługę "wszystko komórkowe" , usługa "jeden na wszystko" zostanie automatycznie de-aktywowana? Nie chciałbym płacić podwójnie za tą samą usługę.


Pozdrawiam!

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

34 gości i 2 zalogowanych użytkowników