profil na forum

nick
kukoc
nowicjusz

moje ostatnie

nju internet dodatkowy - czy sumuje się z internetem z pozostałych numerów?

(2017-02-16 07:04 w wątku nju internet dodatkowy - czy sumuje się z internetem z pozostałych numerów?)

to jest odpowiedź na post:

Witam.   Chciałabym zapytać czy mogę dołączyć do swojego abonamentu więcej numerów czy tylko jeden dodatkowy ?
PozdrAwiam 




Tak. Każdy dodatkowy numer to + 9zł/msc (pula danych/minut/sms zostaje bez zmian)

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

nju internet dodatkowy - czy sumuje się z internetem z pozostałych numerów?

(2017-02-16 07:02 w wątku nju internet dodatkowy - czy sumuje się z internetem z pozostałych numerów?)

to jest odpowiedź na post:

Skoro informacje z tych innych wątków są dla Ciebie mało wiarygodne to po co tutaj prosisz o potwierdzenie.
Moja odpowiedź w tym, czy jakimkolwiek innym wątku będzie cały czas tak samo wiarygodna, czyli dla Ciebie niewiarygodna ;)

Jeśli nie wierzysz w to co wyczytałeś to poczytaj regulaminy usług i/lub zadzwoń do BOK.






@Weronisa93 : clue problemu jest klarowność a nie wiarygodność. Uważam opinie prawdziwych użytkowników jako bardzo wiarygodne. Niestety na pytania do BOKu dostaje gotowe odpowiedzi ctrl+c,ctrl+v które ni w ząb nie odpowiadają na moje pytania. <br >

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

nju internet dodatkowy - czy sumuje się z internetem z pozostałych numerów?

(2017-02-16 07:02 w wątku nju internet dodatkowy - czy sumuje się z internetem z pozostałych numerów?)

to jest odpowiedź na post:

Skoro informacje z tych innych wątków są dla Ciebie mało wiarygodne to po co tutaj prosisz o potwierdzenie.
Moja odpowiedź w tym, czy jakimkolwiek innym wątku będzie cały czas tak samo wiarygodna, czyli dla Ciebie niewiarygodna ;)

Jeśli nie wierzysz w to co wyczytałeś to poczytaj regulaminy usług i/lub zadzwoń do BOK.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

nju internet dodatkowy - czy sumuje się z internetem z pozostałych numerów?

(2017-02-16 07:00 w wątku nju internet dodatkowy - czy sumuje się z internetem z pozostałych numerów?)

to jest odpowiedź na post:

Skoro informacje z tych innych wątków są dla Ciebie mało wiarygodne to po co tutaj prosisz o potwierdzenie.
Moja odpowiedź w tym, czy jakimkolwiek innym wątku będzie cały czas tak samo wiarygodna, czyli dla Ciebie niewiarygodna ;)

Jeśli nie wierzysz w to co wyczytałeś to poczytaj regulaminy usług i/lub zadzwoń do BOK.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

nju internet dodatkowy - czy sumuje się z internetem z pozostałych numerów?

(2017-02-15 15:57 w wątku nju internet dodatkowy - czy sumuje się z internetem z pozostałych numerów?)

OK nie zauważyłem wcześniejszych wątków dotykających tej tematyki.


Czy ktoś mógłby mi potwierdzić czy w powyższym przypadku będę miał do dyspozycji:


30gb + 60gb = 90Gb do podziału na 3 numery?


Pozdrawiam

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób