forumnju z rachunkiemofertazachowanie numeru tymczasowego

zachowanie numeru tymczasowego

 

zachowanie numeru tymczasowego (2016-12-12 21:35)

Witam

Z nieznanych mi przyczyn, przeniesienie numeru od innego operatora nie powiodło się. czy mogę w jakiś sposób zachować numer tymczasowy? nie bardzo chce mi się dochodzić przyczyny tych problemów.

 

zachowanie numeru tymczasowego (2016-12-13 13:03)

jeśli przeniesienie numeru nie dojdzie do skutku i nie będziesz tego chciał wyjaśnić to jeśli nie wypowiesz umowy z Nju to numer tymczasowy stanie się finalnie Twoim głównym numerem.

Brak zgody na przeniesienie numeru od "starego" operatora nie jest powodem do automatycznego anulowania umowy z Nju, bo ona ciągle obowiązuje.
Jeśli jednak nie chciałbyś mieć finalnie tego tymczasowego numeru w Nju to musiałbyś wysłać do Nju wypowiedzenie. Nie masz cyrografu to nie masz żadnych zobowiązań wobec Nju, w innych sieciach mógłbyś nie mieć wyboru.

 

zachowanie numeru tymczasowego (2017-02-18 23:06)

witam

mijają już 3 miesiące a ten numer nadal jest tymczasowy, kiedy to się zmieni i stanie się już normalny, podejrzewam, że przez to nie naliczy mi stażu i nie zwiększy limitu transferu po 6 miesiącach.

 

zachowanie numeru tymczasowego (2017-02-19 22:22)

z automatu to nie wiem, poczytaj regulamin, może było to po 6 miesiącach.

Jak chcesz mieć Nju Buzz zamiast taryfy tymczasowej to zadzwoń do BOK i poproś o aktywację taryfy docelowej Nju Buzz, bo numer nie zostanie przeniesiony i obecny "numer tymczasowy" z Nju chcesz używać jako "docelowy", stały.

O ile kojarzę to promocja "Im dłużej tym lepiej" dotyczy planu Nju Buzz, a nie tymczasowego, więc staż Ci się nie liczy. Szczegóły masz w regulaminie tej promocji.

 

zachowanie numeru tymczasowego (2017-02-20 13:51)

Akurat staż na Im dłużej tym lepiej liczy się od momentu aktywacji numeru tymczasowego.

~kompetentnykosultant

 

zachowanie numeru tymczasowego (2017-02-20 14:59)

Staż faktycznie liczy się od momentu aktywacji konta abonenckiego (nie istotne czy jest on w taryfie Nju Tymczasowy czy Nju Buzz), jednak z promocji "Im dłużej tym lepiej" można skorzystać tylko posiadając taryfy Nju Buzz, Nju Internetowy oraz w ofercie Nju na kartę. Reasumując, cały staż odbyty w taryfie Nju Tymczasowy zostanie zaliczony do promocji po przejściu do Nju Buzz.

 

zachowanie numeru tymczasowego (2017-02-20 20:39)

Akurat w tym zakresie miałem złe skojarzenia, także oboje macie rację.

Tak jak pisałem szczegóły są w regulaminie, gdzie można przeczytać, że:

"Staż  Abonenta na potrzeby Usługi wyliczany jest w miesiącach od dnia rozpoczęcia świadczenia usług telekomunikacyjnych w ofercie nju z rachunkiem na podstawie pełnych, następujących po sobie cykli rozliczeniowych Abonenta w planie taryfowym nju buzz lub Nju Tymczasowy lub nju internetowy lub internetowy tymczasowy."

 

zachowanie numeru tymczasowego (2017-02-20 20:48)

to jest odpowiedź na post:

zachowanie numeru tymczasowego | ~kompetentnykosultant (20.02.2017, 13:51)
Akurat staż na Im dłużej tym lepiej liczy się od momentu aktywacji numeru tymczasowego.


Mam dziwne wrażenie patrząc na Twój tymczasowy nick, że chciałeś mi dopiec. Szkopuł w tym, że ja nie jestem konsultantem Nju, co więcej przez forum nie ma żadnego oficjalnego kontaktu z pracownikami Nju.

Jeśli chcesz pracować w Nju jako konsultant na forum to polecam kontakt z Orange może Ciebie zatrudnią do udzielania oficjalnych odpowiedzi na tym forum ;-)

A póki co, z tego co widzę to obecnie głównie ja i ciajus udzielamy się na tym forum wyręczając pracowników Nju lub samych klientów, którzy z lenistwa nie czytają cenników, regulaminów i nie chcą zadzwonić czy napisać przez formularz kontaktowy do BOK Nju.

odpowiedź

zachowanie numeru tymczasowego | nju_klient (13.12.2016, 13:03)

jeśli przeniesienie numeru nie dojdzie do skutku i nie będziesz tego chciał wyjaśnić to jeśli nie wypowiesz umowy z Nju to numer tymczasowy stanie się finalnie Twoim głównym numerem.

Brak zgody na przeniesienie numeru od "starego" operatora nie jest powodem do automatycznego anulowania umowy z Nju, bo ona ciągle obowiązuje.
Jeśli jednak nie chciałbyś mieć finalnie tego tymczasowego numeru w Nju to musiałbyś wysłać do Nju wypowiedzenie. Nie masz cyrografu to nie masz żadnych zobowiązań wobec Nju, w innych sieciach mógłbyś nie mieć wyboru.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies