forumnju z rachunkiemofertaNJU Internetowy - pytanie o rabat 20 PLN za e-fakturę: JEDNORAZOWO CYKLICZNIE ???

NJU Internetowy - pytanie o rabat 20 PLN za e-fakturę: JEDNORAZOWO CYKLICZNIE ???

 

NJU Internetowy - pytanie o rabat 20 PLN za e-fakturę: JEDNORAZOWO CYKLICZNIE ??? (2016-11-30 18:41)

<span >Witam, forumwiczów mam pytanie odnośnie rabatu za e-fakturę... Chodzi o to czy te "20PLN" jest pobierane JEDNORAZOWO, czy też kwota ta będzie doliczana do rachunku co miesiąc tj. 29 PLN + 20 PLN ?<br ><span >Z góry dziękuję za informacje i POZDRAWIAM.

 

NJU Internetowy - pytanie o rabat 20 PLN za e-fakturę: JEDNORAZOWO CYKLICZNIE ??? (2016-11-30 18:55)

Standardowo aktywacja w przypadku faktury papierowej wynosi 200zł, a w ramach promocji obniżono ją do 20zł. Przeczytaj warunki tej promocji, aby nie było zdziwienia.
Albo wybierz e-fakturę i zapomnij o "papierku" i po problemie.
Po co Ci "papier", jak lubisz trzymać papier w segregatorze to w razie potrzeby e-fakturę możesz wydrukować na drukarce.

 

NJU Internetowy - pytanie o rabat 20 PLN za e-fakturę: JEDNORAZOWO CYKLICZNIE ??? (2016-11-30 19:31)

Witam, dzięki za szybką odpowiedź i zwrócenie mojej uwagi, iż te "20PLN" to w promocji jest. Jeżeli chodzi o mnie to standardowo wszystkie rachunki otrzymuje pocztą elektroniczną.
Jednak tym razem "zakładam" internet rodzicom, stąd też moje pytanie co do "papierowej" formy faktury. 
Coś nie mogę znaleźć regulaminu tej "promocji" - należy jej szukać w Orange?
Coś mi się wydaje, że bezpieczniej będzie drukować e-fakturę i wysyłać ją rodzicom pocztą.

 

NJU Internetowy - pytanie o rabat 20 PLN za e-fakturę: JEDNORAZOWO CYKLICZNIE ??? (2016-11-30 21:58)

@nowy
Sorry ale miałem nieaktualne informacje.

Rzuciłem okiem i wygląda, że teraz te 20zł jest już stałą ofertą.
Jeszcze niedawno było inaczej 200zł w standardzie, a 20zł w promocji.

Informacja o 20zł jest w cenniku Nju z rachunkiem oraz w regulaminie Nju internetowy.
Ta wcześniejsza kwota 200zł była z czapy wzięta i tylko przez niewiedzę i pomyłkę ktoś wybierał papierową fakturę, bo wątpię, aby ktoś świadomie godził się na 200zł opłaty.

odpowiedź

NJU Internetowy - pytanie o rabat 20 PLN za e-fakturę: JEDNORAZOWO CYKLICZNIE ??? | nowy (30.11.2016, 18:41)

<span >Witam, forumwiczów mam pytanie odnośnie rabatu za e-fakturę... Chodzi o to czy te "20PLN" jest pobierane JEDNORAZOWO, czy też kwota ta będzie doliczana do rachunku co miesiąc tj. 29 PLN + 20 PLN ?<br ><span >Z góry dziękuję za informacje i POZDRAWIAM.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

335 gości i 0 zalogowanych użytkowników