profil na forum

nick
nowy
nowicjusz

moje ostatnie

Prędkość internetu

(2018-01-18 08:10 w wątku Prędkość internetu)

<span >Witam, <div >miejscowość PASŁĘK prędkości do grudnia 2017 -> LTE 1800 Dw/Up : rano: 85/35, popołudnie 25/25, wieczór 15/20. Niestety po podpisaniu umowy właściciela nadajników  (Orange) z "filetowym pasożytem" o roaming krajowy prędkości spadły drastycznie (nawet poniżej 1Mb/s) : rano: 25/20, popołudnie 7/15, wieczór 0,5/5. Tak jak kiedyś polecałem "NJU Internetowy", a mam go już od półtora roku (100GB limitu), tak teraz sam rozglądam się za innym dostawcą internetu. LTE w mojej miejscowości (Pasłek) jest zapchane na maxa tylko NJU na nadajnikach Orange do grudnia 2017 dawał radę.

ta odpowiedź była przydatna
dla 1 osób

NJU Internetowy - pytanie o rabat 20 PLN za e-fakturę: JEDNORAZOWO CYKLICZNIE ???

(2016-11-30 19:31 w wątku NJU Internetowy - pytanie o rabat 20 PLN za e-fakturę: JEDNORAZOWO CYKLICZNIE ???)

Witam, dzięki za szybką odpowiedź i zwrócenie mojej uwagi, iż te "20PLN" to w promocji jest. Jeżeli chodzi o mnie to standardowo wszystkie rachunki otrzymuje pocztą elektroniczną.
Jednak tym razem "zakładam" internet rodzicom, stąd też moje pytanie co do "papierowej" formy faktury. 
Coś nie mogę znaleźć regulaminu tej "promocji" - należy jej szukać w Orange?
Coś mi się wydaje, że bezpieczniej będzie drukować e-fakturę i wysyłać ją rodzicom pocztą.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób