forumnju z rachunkiemofertaNJU Internetowy - pytanie o rabat 20 PLN za e-fakturę: JEDNORAZOWO CYKLICZNIE ???

NJU Internetowy - pytanie o rabat 20 PLN za e-fakturę: JEDNORAZOWO CYKLICZNIE ???

 

NJU Internetowy - pytanie o rabat 20 PLN za e-fakturę: JEDNORAZOWO CYKLICZNIE ??? (2016-11-30 18:41)

<span >Witam, forumwiczów mam pytanie odnośnie rabatu za e-fakturę... Chodzi o to czy te "20PLN" jest pobierane JEDNORAZOWO, czy też kwota ta będzie doliczana do rachunku co miesiąc tj. 29 PLN + 20 PLN ?<br ><span >Z góry dziękuję za informacje i POZDRAWIAM.

 

NJU Internetowy - pytanie o rabat 20 PLN za e-fakturę: JEDNORAZOWO CYKLICZNIE ??? (2016-11-30 18:55)

Standardowo aktywacja w przypadku faktury papierowej wynosi 200zł, a w ramach promocji obniżono ją do 20zł. Przeczytaj warunki tej promocji, aby nie było zdziwienia.
Albo wybierz e-fakturę i zapomnij o "papierku" i po problemie.
Po co Ci "papier", jak lubisz trzymać papier w segregatorze to w razie potrzeby e-fakturę możesz wydrukować na drukarce.

 

NJU Internetowy - pytanie o rabat 20 PLN za e-fakturę: JEDNORAZOWO CYKLICZNIE ??? (2016-11-30 19:31)

Witam, dzięki za szybką odpowiedź i zwrócenie mojej uwagi, iż te "20PLN" to w promocji jest. Jeżeli chodzi o mnie to standardowo wszystkie rachunki otrzymuje pocztą elektroniczną.
Jednak tym razem "zakładam" internet rodzicom, stąd też moje pytanie co do "papierowej" formy faktury. 
Coś nie mogę znaleźć regulaminu tej "promocji" - należy jej szukać w Orange?
Coś mi się wydaje, że bezpieczniej będzie drukować e-fakturę i wysyłać ją rodzicom pocztą.

 

NJU Internetowy - pytanie o rabat 20 PLN za e-fakturę: JEDNORAZOWO CYKLICZNIE ??? (2016-11-30 21:58)

@nowy
Sorry ale miałem nieaktualne informacje.

Rzuciłem okiem i wygląda, że teraz te 20zł jest już stałą ofertą.
Jeszcze niedawno było inaczej 200zł w standardzie, a 20zł w promocji.

Informacja o 20zł jest w cenniku Nju z rachunkiem oraz w regulaminie Nju internetowy.
Ta wcześniejsza kwota 200zł była z czapy wzięta i tylko przez niewiedzę i pomyłkę ktoś wybierał papierową fakturę, bo wątpię, aby ktoś świadomie godził się na 200zł opłaty.

odpowiedź

NJU Internetowy - pytanie o rabat 20 PLN za e-fakturę: JEDNORAZOWO CYKLICZNIE ??? | nju_klient (30.11.2016, 21:58)

@nowy
Sorry ale miałem nieaktualne informacje.

Rzuciłem okiem i wygląda, że teraz te 20zł jest już stałą ofertą.
Jeszcze niedawno było inaczej 200zł w standardzie, a 20zł w promocji.

Informacja o 20zł jest w cenniku Nju z rachunkiem oraz w regulaminie Nju internetowy.
Ta wcześniejsza kwota 200zł była z czapy wzięta i tylko przez niewiedzę i pomyłkę ktoś wybierał papierową fakturę, bo wątpię, aby ktoś świadomie godził się na 200zł opłaty.

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

101 gości i 0 zalogowanych użytkowników