skasowany numer

 

skasowany numer (2016-11-13 14:11)

Witam,
korzystałem z nju na kartę z ważnością konta po wieki, jeszcze nie zarejestrowałem numeru i bez żadnego powiadomienia sms z dnia na dzień numer został skasowany, bardzo niefajnie że zostałem tak potraktowany, jak mam skorzystać z boa z nieaktywnej karty ? 

~daniel

 

skasowany numer (2016-11-14 07:42)

Mam to samo zablokowali 2 karty razem 36 zł . Złodzieje !!!

~zbyszek111

 

skasowany numer (2016-11-14 12:12)

Karty SIM aktywowane przed 25 lipca 2016r. mogą być jako niezarejestrowane do końca stycznia 2017, bo 1 lutego zostaną wyłączone.
Usługa po wieki daje gwarancję ważności karty tylko przez 6 miesięcy, potem trzeba zrobić doładowanie albo odpowiedzieć na SMS inaczej karta zostanie dezaktywowana.

Natomiast każda nowa karta SIM aktywowana od 25 lipca b.r. MUSI być zarejestrowana.
Jeśli oboje macie takie karty to sprawa jasna.
Brak rejestracji karty = nieaktywna karta
W tym przypadku nie złodzieje tylko klient cwaniak, który myślał, że mu się upiecze i uniknie rejestracji ;)

 

skasowany numer (2016-11-14 16:12)

karta kupiona na początku roku i korzystam normalnie, doładowuje co ok 2 m-ce więc jaki cwaniak? czas na rejestracje mam do lutego i zamierzałem zarejestrować więc nie rozumiem tej decyzji o kasowaniu

~daniel

 

skasowany numer (2016-11-14 16:37)

@~daniel
umiejętność czytania ze zrozumieniem to też sztuka.

Napisałem:
"Natomiast każda nowa karta SIM aktywowana od 25 lipca b.r. MUSI być zarejestrowana.
Jeśli oboje macie takie karty to sprawa jasna.
Brak rejestracji karty = nieaktywna karta
W tym przypadku nie złodzieje tylko klient cwaniak, który myślał, że mu się upiecze i uniknie rejestracji ;)
"
Skoro Twój przypadek jest inny to po co ustosunkowujesz się do części, która Ciebie nie dotyczy.
Poza tym z kontekstu chyba widać, że cwaniak tyczy się raczej zbyszka111, który pisał o złodziejach. Chyba, że oba nicki są Twoje.

Wydaje się, że z Twojej strony wszystko jest OK to zamiast pisać na forum, dzwoń do BOK 690 610 610 i tam wyjaśnij o co chodzi.
W XXI wieku, gdzie niemal każdy ma swoją komórkę nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem innego telefonu, z którego możesz zadzwonić i wyjaśnić sprawę.

[edytowane przez nju_klient o 16:40 w dniu 2016-11-14]
 

skasowany numer (2016-11-17 11:49)

to jest odpowiedź na post:

nie złodzieje tylko klient cwaniak




OK , czyli jak zostały środki na karcie i zablokowali np.36 zł to nie złodzieje ? Dla mnie sprawa jest oczywista . ZŁODZIEJE .

~anula

 

skasowany numer (2016-11-24 13:10)

Witam, mam to samo - straciłem numer z dnia na dzień, mimo że był praktycznie codziennie używany od kilku lat. Co więcej był doładowany parę dni wcześniej na kilkadziesiąt złotych. Walczę o odzyskanie numeru od 3 tygodni. Zgłosiłem kilka reklamacji, ale nadal sprawa nie rozwiązana - ponoć mają 30 dni na rozpatrzenie. Najgorsze, że numer przestał działać w piątek, a już w poniedziałek dostała go jakaś obca baba !
Totalne nieporozumienie i zero profesjonalizmu ze strony nju mobile i orange.

 

skasowany numer (2016-11-24 21:21)

@marcin7
to o czym piszesz dla numeru zarejestrowanego jest niemożliwe.
W razie czego pisz skargę do UKE, jeśli masz potwierdzenie, że numer należy już do obcej osoby.
Numer niezarejestrowany jest obarczony ryzykiem, że ktoś może przejąć nasz PUK i zrobić z numerem co mu się żywnie podoba czyli np. zgłosić zagubienie karty i wyrobić duplikat, rejestrując numer na siebie.
Twoja historia brzmi dla mnie jak science-fiction.

 

skasowany numer (2018-11-26 20:24)

Został dezaktywowany mój numer nju mobile na kartę praktycznie z dnia na dzień bez żadnego powiadomnienia. W sobotę jeszcze korzystałem z telefonu a w poniedziałek już numer był nie aktywny. Co się dzieje z tym nju mbile ? Coraz więcej takich przypadków że dezaktywują bez powiadomienia SMS-em.

~mario

 

skasowany numer (2018-11-27 07:16)

Jeżeli masz zablokowane SMS Premium itp, to może żadne SMS z numerów skróconych nie dochodzą.
Zamiast pisac po wszystkich wątkach https://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,82000004,title,wy-aczyli,watek  zgłos sprawę do BOK i opisz efekty

P.S. Do moderacji (jeżeli takowa istnieje na forum) - prosze o scalenie obu wątków

[edytowane przez jacp11 o 07:17 w dniu 2018-11-27]

odpowiedź

skasowany numer | ~daniel (13.11.2016, 14:11)

Witam,
korzystałem z nju na kartę z ważnością konta po wieki, jeszcze nie zarejestrowałem numeru i bez żadnego powiadomienia sms z dnia na dzień numer został skasowany, bardzo niefajnie że zostałem tak potraktowany, jak mam skorzystać z boa z nieaktywnej karty ? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

32 gości i 0 zalogowanych użytkowników