forumnju na kartęusługiniespodziewane koszty

niespodziewane koszty

 

niespodziewane koszty (2016-08-17 09:52)

zarejestrowałem numer w Nju, otrzymałem 2GB internetu za darmo, a cztery dni później Nju naliczyło mi 26 zł opłaty za połączenie internetowe. Co to ma znaczyć?! 

~gość1471420369601

 

niespodziewane koszty (2016-08-18 10:54)

Mi w taryfie "rozmowy i internet " gdzie posiadam 2.5 GB naliczyli 141.41 pln za 788 MB.
 (krajowe) . 
Niemożliwe a NJU potrafi.
Poprzednio  doliczali mi dociążenia gdy już dociążenia nie istniały  a ja i tak się na nie nie kwalifikowałem. 

 

niespodziewane koszty (2016-08-18 14:05)

Na parze sim moich rodziców,  przy taryfie 19 zł +1GB również naliczone jest dodatkowo ponad 100 zł za dane. Tylko kraj.
Jest to pierwszy miesiąc w którym mają internet w taryfie. Poprzednio mieli Tylko Komórkowe za 19. Pewnie jest jakiś błąd w systemie. Wczoraj telefonicznie złożyłem reklamację i konsultant sam stwierdził, że są to jakieś dziwne kwoty. Czekam na rozpatrzenie.
Edit.
Już mam odpowiedz, błyskawicznie zresztą, bez zbędnego owijania NJU przyznaje, że błędnie naliczono opłaty i za ten problem przepraszają. Sytuacja sprostowania i wyjaśniona. Myślę, że u Was będzie podobnie.

[edytowane przez s-krobek o 07:42 w dniu 2016-08-19]
 

niespodziewane koszty (2016-09-06 11:45)

U mnie sytuacja jest taka sama, tyle że od dłuższego czasu.
Od około 3 miesięcy naliczają mi koszty za połączenia internetowe.
2 miesiące temu przegapiłem sprawę i zabrali mi ponad 25 złotych, miesiąc temu okradli mnie na ponad 50 złotych ale po mojej interwencji zwrócili część kosztów.
Dziś znów zabrali mi ponad 70 złotych, czekam na szybki zwrot kosztów bo jutro wyjeżdżam w góry a mam 0.00 na koncie !!

 

niespodziewane koszty (2016-09-08 23:15)

Tez prowadzę forum swojej firmy i ODNOSZĘ SIĘ DO TEGO RODZAJU WPISÓW gdzie wpisy new. Jako klient widzę niekorzystne dla mnie zmiany w new i się wypisuje. Był fajny prokonsumencki projekt new, a teraz to zwykły debilny pazerny Orange. Rozwazam tylko zwykłe przeniesienie czy pozew za niezgodność z umowa i wprowadzanie reklama w błąd.

~będzie_pozew

odpowiedź

niespodziewane koszty | ~gość1471420369601 (17.08.2016, 09:52)

zarejestrowałem numer w Nju, otrzymałem 2GB internetu za darmo, a cztery dni później Nju naliczyło mi 26 zł opłaty za połączenie internetowe. Co to ma znaczyć?! 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

38 gości i 0 zalogowanych użytkowników