forumnju z rachunkiemusługiDlaczego H+ a nie LTE?

Dlaczego H+ a nie LTE?

 

Dlaczego H+ a nie LTE? (2016-10-31 15:41)

Przy najnowszej karcie Sim na telefonie Galaxy S5 notorycznie mam H+. Lte w ciągu ostatniego miesiąca, pojawiło się jeden raz. O co chodzi?

~guzler

 

Dlaczego H+ a nie LTE? (2016-11-01 11:09)

Co pierwsze przychodzi do glowy to to czy aby na pewno jestes w zasiegu lte ? Moze jest jakas modernizacja sieci , bo w telefonie ustawienia masz ok ? Zobacz, jesli masz mozliwosc, w innym aparacie czy tez tak jest. Musisz szukac samemu powodu bo raczej ciezko na odleglosc cos doradzic konkretnego,

 

Dlaczego H+ a nie LTE? (2016-11-02 10:35)

W każdym telefonie można wybrać tryb pracy, jeśli jest automatyczny z trybem LTE to aparat wybiera automatycznie najszybszy dostępny wariant w Twojej lokalizacji, więc tak jak pisał s-krobek możesz być poza zasięgiem LTE.
Jeśli ręcznie wymusisz tryb 3G to nawet będąc w zasięgu LTE aparat będzie pracował tylko w ramach 3G i stąd może być ciągle H+.
Stawiam na problem po stronie użytkownika i/lub błędną konfigurację telefonu.

 

Dlaczego H+ a nie LTE? (2018-04-21 20:47)

to jest odpowiedź na post:

Przy najnowszej karcie Sim na telefonie Galaxy S5 notorycznie mam H+. Lte w ciągu ostatniego miesiąca, pojawiło się jeden raz. O co chodzi?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1524336475647

 

Dlaczego H+ a nie LTE? (2018-06-29 17:40)

to jest odpowiedź na post:

Przy najnowszej karcie Sim na telefonie Galaxy S5 notorycznie mam H+. Lte w ciągu ostatniego miesiąca, pojawiło się jeden raz. O co chodzi?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1530286810199

odpowiedź

Dlaczego H+ a nie LTE? | ~guzler (31.10.2016, 15:41)

Przy najnowszej karcie Sim na telefonie Galaxy S5 notorycznie mam H+. Lte w ciągu ostatniego miesiąca, pojawiło się jeden raz. O co chodzi?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

42 gości i 0 zalogowanych użytkowników