forumnju z rachunkiemusługiProblem z kartą SIM

Problem z kartą SIM

 

Problem z kartą SIM (2015-09-09 15:02)

Witam.
Mam pytanie odnośnie karty SIM. Otóż chodzi o to że od jakiegoś czasu nie ma możliwości korzystania z internetu. Znaczy można korzystać, ale tylko przy pomocy EDGE, sieci UMTS nawet nie łapie, co jest uciążliwie. Karta sprawdzana na innym telefonie i był ten sam problem (chyba że to NJU coś sknociło z moim numerem). I pytanie moje jest takie, czy jeśli zamówię nową kartę SIM, to będę musiał za nią płacić, czy otrzymam ją za darmo ?
Dzięki za pomoc :)

 

Problem z kartą SIM (2015-09-09 15:17)

<a href="http://www.njumobile.pl/obsluga/formalnosci,wymiana-karty-sim">http://www.njumobile.pl/obsluga/formalnosci,wymiana-karty-sim 
Poczytaj to. Pewnie masz "stary" typ karty SIM.

 

Problem z kartą SIM (2015-09-09 16:33)

Mam kartę która nie obsługuje LTE, ale UMTS obsługuje i po prostu UMTS przestał działać, w takim wypadku nie będę musiał płacić za kartę ?
Na dobrą sprawę LTE do szczęścia mi nie jest potrzebne, ale UMTS, jak najbardziej się przydaje.

[edytowane przez sienki o 16:34 w dniu 2015-09-09]
 

Problem z kartą SIM (2015-09-09 21:02)

Złóż reklamację, 3G na starych kartach musi działać, ewentualnie nie będzie obsługiwać LTE.
Jak działało wcześniej a potem przestało to tym bardziej należy się reklamacja.

Jeśli chciałbyś nową kartę pod kątem LTE to wymiana będzie płatna 25zł, ewentualnie jak miałaby być gratis to wiąże się to z przejściem do innej sieci i ponowny powrót do Nju ale wtedy tracisz staż jeśli korzystasz z Nju z rachunkiem i usługi "Im dłużej, tym lepiej".

odpowiedź

Problem z kartą SIM | sienki (09.09.2015, 15:02)

Witam.
Mam pytanie odnośnie karty SIM. Otóż chodzi o to że od jakiegoś czasu nie ma możliwości korzystania z internetu. Znaczy można korzystać, ale tylko przy pomocy EDGE, sieci UMTS nawet nie łapie, co jest uciążliwie. Karta sprawdzana na innym telefonie i był ten sam problem (chyba że to NJU coś sknociło z moim numerem). I pytanie moje jest takie, czy jeśli zamówię nową kartę SIM, to będę musiał za nią płacić, czy otrzymam ją za darmo ?
Dzięki za pomoc :)
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

73 gości i 0 zalogowanych użytkowników