forumnju z rachunkiemusługiDlaczego H+ a nie LTE?

Dlaczego H+ a nie LTE?

 

Dlaczego H+ a nie LTE? (2016-10-31 15:41)

Przy najnowszej karcie Sim na telefonie Galaxy S5 notorycznie mam H+. Lte w ciągu ostatniego miesiąca, pojawiło się jeden raz. O co chodzi?

~guzler

 

Dlaczego H+ a nie LTE? (2016-11-01 11:09)

Co pierwsze przychodzi do glowy to to czy aby na pewno jestes w zasiegu lte ? Moze jest jakas modernizacja sieci , bo w telefonie ustawienia masz ok ? Zobacz, jesli masz mozliwosc, w innym aparacie czy tez tak jest. Musisz szukac samemu powodu bo raczej ciezko na odleglosc cos doradzic konkretnego,

 

Dlaczego H+ a nie LTE? (2016-11-02 10:35)

W każdym telefonie można wybrać tryb pracy, jeśli jest automatyczny z trybem LTE to aparat wybiera automatycznie najszybszy dostępny wariant w Twojej lokalizacji, więc tak jak pisał s-krobek możesz być poza zasięgiem LTE.
Jeśli ręcznie wymusisz tryb 3G to nawet będąc w zasięgu LTE aparat będzie pracował tylko w ramach 3G i stąd może być ciągle H+.
Stawiam na problem po stronie użytkownika i/lub błędną konfigurację telefonu.

 

Dlaczego H+ a nie LTE? (2018-04-21 20:47)

to jest odpowiedź na post:

Przy najnowszej karcie Sim na telefonie Galaxy S5 notorycznie mam H+. Lte w ciągu ostatniego miesiąca, pojawiło się jeden raz. O co chodzi?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1524336475647

 

Dlaczego H+ a nie LTE? (2018-06-29 17:40)

to jest odpowiedź na post:

Przy najnowszej karcie Sim na telefonie Galaxy S5 notorycznie mam H+. Lte w ciągu ostatniego miesiąca, pojawiło się jeden raz. O co chodzi?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1530286810199

odpowiedź

Dlaczego H+ a nie LTE? | s-krobek (01.11.2016, 11:09)

Co pierwsze przychodzi do glowy to to czy aby na pewno jestes w zasiegu lte ? Moze jest jakas modernizacja sieci , bo w telefonie ustawienia masz ok ? Zobacz, jesli masz mozliwosc, w innym aparacie czy tez tak jest. Musisz szukac samemu powodu bo raczej ciezko na odleglosc cos doradzic konkretnego,
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

18 gości i 0 zalogowanych użytkowników