forumnju z rachunkiemusługiAktywacja roamingu a brak kodu super pin

Aktywacja roamingu a brak kodu super pin

 

Aktywacja roamingu a brak kodu super pin (2016-09-21 08:00)

Witajcie,
Jutro wyjeżdżam za granicę i chciałem aktywować roaming. Okazało się, że w serwisie internetowym niezbędny jest do tego kod super pin, którego do jutra na pewno nie uda mi się odnaleźć. Co w tej sytuacji? Jest możliwość aktywacji roamingu bez tego kodu? Kupować na szybko jakąś kartę pre-paid na wyjazd?

 

Aktywacja roamingu a brak kodu super pin (2016-09-21 14:42)

Zadzwon do BOA 690 610 610. 

 

Aktywacja roamingu a brak kodu super pin (2018-06-09 11:27)

Nie mogę wpisać kodu superpin, odrzuca mi je. Pilnie muszę włączyć roaming. Co robić? Nie chcę dzwonić n infolinię, bo jest droga. 

 

Aktywacja roamingu a brak kodu super pin (2018-06-09 12:58)

Kod superPIN znajdziesz na umowie. Jeżeli nie pasuje, to znaczy że został zmieniony i jedyną możliwością jest zadzwonić do Biura Obsługi Klienta, gdzie będziesz mogła ustalić nowy kod superPIN i od ręki włączą roaming. Możesz też wysłać zgłoszenie do bok przez formularz kontaktowy z dyspozycją włączenia roamingu, tylko może to troszkę potrwać zważywszy, że jest weekend.

[edytowane przez pilotka o 13:10 w dniu 2018-06-09]

odpowiedź

Aktywacja roamingu a brak kodu super pin | leif (21.09.2016, 08:00)

Witajcie,
Jutro wyjeżdżam za granicę i chciałem aktywować roaming. Okazało się, że w serwisie internetowym niezbędny jest do tego kod super pin, którego do jutra na pewno nie uda mi się odnaleźć. Co w tej sytuacji? Jest możliwość aktywacji roamingu bez tego kodu? Kupować na szybko jakąś kartę pre-paid na wyjazd?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

32 gości i 0 zalogowanych użytkowników