forumnju z rachunkiemusługiAktywacja roamingu a brak kodu super pin

Aktywacja roamingu a brak kodu super pin

 

Aktywacja roamingu a brak kodu super pin (2016-09-21 08:00)

Witajcie,
Jutro wyjeżdżam za granicę i chciałem aktywować roaming. Okazało się, że w serwisie internetowym niezbędny jest do tego kod super pin, którego do jutra na pewno nie uda mi się odnaleźć. Co w tej sytuacji? Jest możliwość aktywacji roamingu bez tego kodu? Kupować na szybko jakąś kartę pre-paid na wyjazd?

 

Aktywacja roamingu a brak kodu super pin (2016-09-21 14:42)

Zadzwon do BOA 690 610 610. 

 

Aktywacja roamingu a brak kodu super pin (2018-06-09 11:27)

Nie mogę wpisać kodu superpin, odrzuca mi je. Pilnie muszę włączyć roaming. Co robić? Nie chcę dzwonić n infolinię, bo jest droga. 

 

Aktywacja roamingu a brak kodu super pin (2018-06-09 12:58)

Kod superPIN znajdziesz na umowie. Jeżeli nie pasuje, to znaczy że został zmieniony i jedyną możliwością jest zadzwonić do Biura Obsługi Klienta, gdzie będziesz mogła ustalić nowy kod superPIN i od ręki włączą roaming. Możesz też wysłać zgłoszenie do bok przez formularz kontaktowy z dyspozycją włączenia roamingu, tylko może to troszkę potrwać zważywszy, że jest weekend.

[edytowane przez pilotka o 13:10 w dniu 2018-06-09]

odpowiedź

Aktywacja roamingu a brak kodu super pin | pilotka (09.06.2018, 12:58)

Kod superPIN znajdziesz na umowie. Jeżeli nie pasuje, to znaczy że został zmieniony i jedyną możliwością jest zadzwonić do Biura Obsługi Klienta, gdzie będziesz mogła ustalić nowy kod superPIN i od ręki włączą roaming. Możesz też wysłać zgłoszenie do bok przez formularz kontaktowy z dyspozycją włączenia roamingu, tylko może to troszkę potrwać zważywszy, że jest weekend.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

40 gości i 0 zalogowanych użytkowników