forumnju z rachunkiemofertaoferta za 29 zl - warto ?

oferta za 29 zl - warto ?

 

oferta za 29 zl - warto ? (2016-10-04 13:42)

witam 


mam abonament w orange za 59 zl , jako ze umowa konczy sie za 20 dni , to mysle o zmianie na cos tanszego z wiekszym netem , bo w orangu mialem tylko 2 gb netu w cenie abonamentu . Podoba mi sie oferta nju wszystko komorkowe.  Pytanie jak wam to dziala ? faktycznie miesciie sie w tych 29 zl , czy pozniej sie okazuje jak czytalem tu posty na forum, ze przyjdzie placic po 70 zl , kij wie za co ..


pytanie jeszcze jedno , nie moge znalesc cennika za dzwonienie na numery stacjonarne , wiem ze do 10 zl , ale jak to dziala ? zadwonie 2 razy po 5 minut i ile zaplace ?


kolejne pytanie - jakie koszta raomingu - za minute i 1 mb , czy jak oni to rozliczaja ? 


jakies jeszcze uwagi do nju ? warto sie w to ladowac ? z orange nie mam problemow , tylko drogo troszke ...

~xyz

 

oferta za 29 zl - warto ? (2016-10-04 19:02)

W Nju masz umowę bez zobowiązań, więc w każdej chwili możesz zrezygnować jeśli nie będzie Ci odpowiadało.
Mi działa bez większych uwag, także spokojnie mogę polecić ale czy Tobie będzie tak samo odpowiadało to nie wiem.
Skorzystaj, przetestuj i sam oceń.
W przypadku jakiś błędów zawsze można złożyć reklamację, więc nie ma strachu.
Choć ja nie miałem żadnych problemów z dodatkowymi opłatami ponad regulaminowy limit, mimo, że nadzorowałem przenoszenie kilkunastu numerów.

[edytowane przez nju_klient o 19:02 w dniu 2016-10-04]
 

oferta za 29 zl - warto ? (2016-10-05 06:33)

<span >nju uzywa nadajnkow orange ? 

~xyz

 

oferta za 29 zl - warto ? (2016-10-05 10:27)

to jest odpowiedź na post:

nju uzywa nadajnkow orange ? 




nju to orange, korzysta ze swoich nadajników i z nadajników t-mobile

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

oferta za 29 zl - warto ? (2016-10-05 20:14)

czy ja dobrze wyczytalem w regulaminie, ze aktywacja nju z rachnukniem 200 zl kosztuje ? 

~xyz

 

oferta za 29 zl - warto ? (2016-10-05 23:19)

to jest odpowiedź na post:

czy ja dobrze wyczytalem w regulaminie, ze aktywacja nju z rachnukniem 200 zl kosztuje ? 




jak chcesz fakturę papierową totak, 200zł

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

oferta za 29 zl - warto ? (2016-10-06 00:53)

@~xyz

Jeśli zależy Tobie na fakturze papierowej to normalnie jest 200zł ale niedawno była też promocja za 20zł ale musisz poszukać i poczytać warunki, aby nie było potem rozczarowania.
Zazwyczaj Kowalskiemu papier nie jest potrzebny i wystarczy e-faktura, więc problemu nie ma.

[edytowane przez nju_klient o 00:53 w dniu 2016-10-06]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

oferta za 29 zl - warto ? (2016-10-10 23:25)

W jaki sposób można rozwiązać umowę nju z rachunkiem za 29zł? Czy wiąże się to z jakimiś kosztami? Szczerze, konkurencyjna sieć ma dużo lepszą ofertę za tą sama kasę... szkoda by było odchodzić bo w orange jestem już kupę lat :/

 

oferta za 29 zl - warto ? (2016-10-12 00:00)

to jest odpowiedź na post:

oferta za 29 zl - warto ? | lukakro (10.10.2016, 23:25)
W jaki sposób można rozwiązać umowę nju z rachunkiem za 29zł? Czy wiąże się to z jakimiś kosztami? Szczerze, konkurencyjna sieć ma dużo lepszą ofertę za tą sama kasę... szkoda by było odchodzić bo w orange jestem już kupę lat :/


Umowę rozwiązujesz wysyłając wypowiedzenie umowy. W Nju nie masz cyrografu, więc nie masz kary umownej za zerwanie umowy.
"Chwalisz się", że masz telefon kupę lat, a nie znasz podstaw i nie wiesz jak rozwiązać umowę, a także nie wiesz, że w Nju to umowa na czas nieokreślony dla mnie masakra.

Obecne oferty są do siebie bardzo podobne i "dużo lepsze" oferty u innych już się skończyły. Co najwyżej różnice mogą być rzędu ok. 5-10zł ale dla mnie to nie znaczy dużo lepsze.

W Nju mam Nju z rachunkiem + Nju Dodatkowy w wariancie Wszystko komórkowe za 29zł + 25GB za staż.
Średnio za numer wychodzi mi 20zł/mc, pokaż mi tę dużo lepszą od tego co ja mam teraz to może zastanowię się nad zmianą operatora ;)
Na tyle na ile znam rynek telekomunikacyjny to śmiem twierdzić, że nie ma takowe oferty, zwłaszcza dla nowego klienta z ulicy.
Inna sprawa, że dla mnie cyrgoraf na 2 lata to duża wada i dyskwalifikacja oferty, a z reguły dopiero po 2 latach jak kończy się cyrograf to można w teorii coś negocjować z operatorem, bo inaczej ma on Klienta w głębokim poważaniu.

Jeśli masz oferty no limit po ok. 30zł, a w tandemie za 19zł to nie licz na to, że jako klient z ulicy dostaniesz u innych to samo albo więcej za 10-15zł/mc.
Jakby za 10zł/mc był no limit to mógłbym się nawet skusić na 2 letni cyrograf :P A tak to wolę 19-20zł/mc bez cyrografu.

 

oferta za 29 zl - warto ? (2016-11-03 13:59)

Jeśli o mnie chodzi - mam już nju z rachunkiem (wszystko za 29 zł) od pół roku i muszę powiedzieć, że jestem  bardzo zadowolona. Internet chodzi sprawnie, dzwonię ile chcę i nie boję się, że pod koniec miesiąca przyjdzie mi za to słono zapłacić :)
Jedynie mam uwagi co do zasięgu sieci...... nie wszędzie jest na pełnym poziomie a w wielu miejscach praktycznie go nie ma. Wcześniej byłam przez prawie 15 lat w sieci Plus gdzie zasięg był zawsze i wszędzie super, natomiast płaciłam abonament 40 zł co miesiąc, a cyrograf na 3 lata i tylko 200 min do wykorzystania.... pomimo tak długiego stażu nie zaproponowano mi nic nowego i tańszego...dopiero jak kończyła mi się umowa próbowali mnie zatrzymać ale niestety nju bije ich na głowę!!! Czasem zmiany wychodzą nam na dobre! Mój najdroższy rachunek odkąd jestem w nju to 26 zł. :)) Szczerze polecam :)

odpowiedź

oferta za 29 zl - warto ? | ~xyz (04.10.2016, 13:42)

witam 


mam abonament w orange za 59 zl , jako ze umowa konczy sie za 20 dni , to mysle o zmianie na cos tanszego z wiekszym netem , bo w orangu mialem tylko 2 gb netu w cenie abonamentu . Podoba mi sie oferta nju wszystko komorkowe.  Pytanie jak wam to dziala ? faktycznie miesciie sie w tych 29 zl , czy pozniej sie okazuje jak czytalem tu posty na forum, ze przyjdzie placic po 70 zl , kij wie za co ..


pytanie jeszcze jedno , nie moge znalesc cennika za dzwonienie na numery stacjonarne , wiem ze do 10 zl , ale jak to dziala ? zadwonie 2 razy po 5 minut i ile zaplace ?


kolejne pytanie - jakie koszta raomingu - za minute i 1 mb , czy jak oni to rozliczaja ? 


jakies jeszcze uwagi do nju ? warto sie w to ladowac ? z orange nie mam problemow , tylko drogo troszke ...
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies