forumstrona www, moje kontostronaBrak kodu rabatowego do Empiku

Brak kodu rabatowego do Empiku

 

Brak kodu rabatowego do Empiku (2016-08-30 23:02)

Witam, 


Wziąłem udział w promocji, podałem prawidłowe dane, mam staż dłuższy niż 6 miesięcy, a mimo to nie otrzymałem kodu rabatowego na 25 zł do Empiku jaki przysługiwał lojalnym abonentom.
Oczywiście sprawdzałem również SPAM. Proszę o wyjaśnienie sytuacji. 

 

Brak kodu rabatowego do Empiku (2016-08-31 08:47)

Dokładnie mam tak samo, odsyłają do infolini, a ci z kolei na maila promocje@njumobile.pl i cisza

 

Brak kodu rabatowego do Empiku (2016-08-31 10:53)

ja nawet dostałem smsa z informacją że przyjęli moje zgłoszenie do promocji i że zweryfikują zgłoszenie i podadzą kod na 25zł empik ale to na tyle jak kodu nie było tak nie ma z reszta jak z każdą promocją jaka była jest zgłoszenie a jakby go nie było oczywiście ze strony nju

 

Brak kodu rabatowego do Empiku (2016-08-31 12:15)

Ja wczoraj otrzymałem maila z kodem rabatowym. Więc już są rozsyłane na 100%. Z tego co czytałem w regulaminie liczba kodów była ograniczona i nie każdy go otrzyma. Szybkość zgłoszeń chyba decydowała jak pamiętam.

 

Brak kodu rabatowego do Empiku (2016-09-01 12:47)

<span >odezwali się łaska i napisali że przykro ale kodu nie dostane... w takim razie po co dali mi możliwość zarejestrowania w tej promocji?! możliwość rejestracji zamknęli dosłownie chwile po mojej rejestracji nie mogli zamknąć w momencie kiedy wiedzieli że kolejne osoby rejestrujące nic już nie dostaną?! Przykre!

odpowiedź

Brak kodu rabatowego do Empiku | gość1472633595053 (01.09.2016, 12:47)

<span >odezwali się łaska i napisali że przykro ale kodu nie dostane... w takim razie po co dali mi możliwość zarejestrowania w tej promocji?! możliwość rejestracji zamknęli dosłownie chwile po mojej rejestracji nie mogli zamknąć w momencie kiedy wiedzieli że kolejne osoby rejestrujące nic już nie dostaną?! Przykre!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

61 gości i 0 zalogowanych użytkowników