forumnju na kartęusługiPLAY ------> Nju

PLAY ------> Nju

 

PLAY ------> Nju (2016-09-04 09:13)

Witam
chcę przenieść numer z Play na kartę do Nju na kartę.
Czy mogę to zrobić bez wychodzenia z domu, bez zamawiania nowej karty SIM a na starej karcie , którą obecnie mam w telefonie z numerem w Play?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~meliana74

 

PLAY ------> Nju (2016-09-05 11:13)

Mozesz ale nie do konca. Wyjść musisz do kuriera podpisać umowę ktorej kopię zabierze i otrzymasz nową kartę SIM bo to inna sieć przecieź. Numer oczywiscie zostanie Twój. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

PLAY ------> Nju (2016-09-15 22:26)

Witam, przeniosłem numer z Play do Nju. Problem mam z założeniem konta. Pojawia się komunikat: |,,<span >Przepraszamy, założenie konta dostępne jest tylko dla numerów aktywnych w sieci nju mobile. W celu wyjaśnienia wątpliwości skontaktuj się z obsługą klienta.,
<span >

<span >pomocy.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~marcin

 

PLAY ------> Nju (2016-09-18 11:14)

Mam ten sam problem. Dodatkowo jestem teraz za granicą i nowo przeniesiony numer nie łączy się z siecią (prawdopodobnie wyłączony roaming). W jaki sposób można włączyć roaming będąc za granicą?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~vincenzo

 

PLAY ------> Nju (2016-09-18 11:25)

@~vincenzo
zadzwoń do BOK +48 690 610 610.

P.S. Jak wyjeżdżasz za granicę to przed wyjazdem załatwia się wszelkie formalności i aktywuje niezbędne usługi, aby uniknąć tego typu niespodzianek.

@~marcin też zadzwoń do BOK jeśli problem nadal występuje

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

PLAY ------> Nju (2019-03-04 19:39)

to jest odpowiedź na post:

Witam, przeniosłem numer z Play do Nju. Problem mam z założeniem konta. Pojawia się komunikat: |,,Przepraszamy, założenie konta dostępne jest tylko dla numerów aktywnych w sieci nju mobile. W celu wyjaśnienia wątpliwości skontaktuj się z obsługą klienta.,


pomocy.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~hfygh

 

PLAY ------> Nju (2021-05-05 00:35)

to jest odpowiedź na post:

Witam, przeniosłem numer z Play do Nju. Problem mam z założeniem konta. Pojawia się komunikat: |,,Przepraszamy, założenie konta dostępne jest tylko dla numerów aktywnych w sieci nju mobile. W celu wyjaśnienia wątpliwości skontaktuj się z obsługą klienta.,


pomocy.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1620167730467

odpowiedź

PLAY ------> | Nju (s-krobek)

Mozesz ale nie do konca. Wyjść musisz do kuriera podpisać umowę ktorej kopię zabierze i otrzymasz nową kartę SIM bo to inna sieć przecieź. Numer oczywiscie zostanie Twój. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

19 gości i 0 zalogowanych użytkowników