forumnju z rachunkiemofertaRejestracja nju dodatkowego

Rejestracja nju dodatkowego

 

Rejestracja nju dodatkowego (2016-08-15 16:45)

Witam. Mam numer tel. żony jako dodatkowy w nju. Wcześniej jej numer był na kartę w orange pop. Czy trzeba zarejestrować numer żony zgodnie z ustawą antyterrorystyczną jak każdy zwykły numer na kartę? Nie chcemy aby numer żony został zablokowany w lutym przyszłego roku. Rozumiem że mój tel. nie zostanie zablokowany bo mam nju z rachunkiem ale numer żony?Dziękuję za odp.

 

Rejestracja nju dodatkowego (2016-08-18 14:54)

Nie wiem jak to wygląda przy przenoszeniu numeru z orange, ale chyba nie da się przenieść niezarejestrowanego numeru na kartę do nju z rachunkiem, jeśli nie jest zarejestrowany, a na dodatek jako nju dodatkowy musi być zarejestrowany na tą sama osobę, na którą jest numer główny. Nie dostałeś do podpisania umowy na nju dodatkowy dla tego numeru?

 

Rejestracja nju dodatkowego (2016-08-27 22:22)

Witam.
Numer dodatkowy jest objęty umową i zarejestrowany na te same dane co numer główny, dlatego jest zarejetrowany.

odpowiedź

Rejestracja nju dodatkowego | tenkrejzol (15.08.2016, 16:45)

Witam. Mam numer tel. żony jako dodatkowy w nju. Wcześniej jej numer był na kartę w orange pop. Czy trzeba zarejestrować numer żony zgodnie z ustawą antyterrorystyczną jak każdy zwykły numer na kartę? Nie chcemy aby numer żony został zablokowany w lutym przyszłego roku. Rozumiem że mój tel. nie zostanie zablokowany bo mam nju z rachunkiem ale numer żony?Dziękuję za odp.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

37 gości i 0 zalogowanych użytkowników