forumnju na kartęusługiBrak możliwości odbierania sms-ów z bramki internetowej

Brak możliwości odbierania sms-ów z bramki internetowej

 

Brak możliwości odbierania sms-ów z bramki internetowej (2016-07-12 10:01)

Mam 2 numer z Nju na kartę już od ponad roku i nigdy nie było problemów żeby z bramki wysłać na moje numery sms-a, od 2 tygodni jest z tym problem, wyskakuje komunikat że mam uaktywnić usługę na odbieranie sms-ów z bramki. Jakaś parodia!!! żadnej informacji wcześniej tylko nakazanie uaktywnienia usługi, z klientów durni robią i olewają na wszelkie możliwe sposoby. 

~gość1468310475410

 

Brak możliwości odbierania sms-ów z bramki internetowej (2016-07-12 10:58)

Nie wiem, czy to akurat z tego powodu ale w związku z obowiązkiem rejestracji kart pre-paid mogą pojawić się problemy z wiadomościami wysyłanymi z netu przez różnej maści bramki, część z tych serwisów zapewne przestanie działać, bo przestanie im się opłacać taka działalność.
Z jakiej bramki próbujesz wysłać SMS?
Jeśli masz na myśli Multibox Orange to zadzwoń do BOK i tam spróbuj pogadać z kimś zorientowanym w temacie albo napisz reklamację.
W dobie ofert no limit internetowe bramki SMS dla Kowalskiego straciły na znaczeniu.

odpowiedź

Brak możliwości odbierania sms-ów z bramki internetowej | ~gość1468310475410 (12.07.2016, 10:01)

Mam 2 numer z Nju na kartę już od ponad roku i nigdy nie było problemów żeby z bramki wysłać na moje numery sms-a, od 2 tygodni jest z tym problem, wyskakuje komunikat że mam uaktywnić usługę na odbieranie sms-ów z bramki. Jakaś parodia!!! żadnej informacji wcześniej tylko nakazanie uaktywnienia usługi, z klientów durni robią i olewają na wszelkie możliwe sposoby. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies