forumnju na kartęusługiBrak możliwości odbierania sms-ów z bramki internetowej

Brak możliwości odbierania sms-ów z bramki internetowej

 

Brak możliwości odbierania sms-ów z bramki internetowej (2016-07-12 10:01)

Mam 2 numer z Nju na kartę już od ponad roku i nigdy nie było problemów żeby z bramki wysłać na moje numery sms-a, od 2 tygodni jest z tym problem, wyskakuje komunikat że mam uaktywnić usługę na odbieranie sms-ów z bramki. Jakaś parodia!!! żadnej informacji wcześniej tylko nakazanie uaktywnienia usługi, z klientów durni robią i olewają na wszelkie możliwe sposoby. 

~gość1468310475410

 

Brak możliwości odbierania sms-ów z bramki internetowej (2016-07-12 10:58)

Nie wiem, czy to akurat z tego powodu ale w związku z obowiązkiem rejestracji kart pre-paid mogą pojawić się problemy z wiadomościami wysyłanymi z netu przez różnej maści bramki, część z tych serwisów zapewne przestanie działać, bo przestanie im się opłacać taka działalność.
Z jakiej bramki próbujesz wysłać SMS?
Jeśli masz na myśli Multibox Orange to zadzwoń do BOK i tam spróbuj pogadać z kimś zorientowanym w temacie albo napisz reklamację.
W dobie ofert no limit internetowe bramki SMS dla Kowalskiego straciły na znaczeniu.

odpowiedź

Brak możliwości odbierania sms-ów z bramki internetowej | nju_klient (12.07.2016, 10:58)

Nie wiem, czy to akurat z tego powodu ale w związku z obowiązkiem rejestracji kart pre-paid mogą pojawić się problemy z wiadomościami wysyłanymi z netu przez różnej maści bramki, część z tych serwisów zapewne przestanie działać, bo przestanie im się opłacać taka działalność.
Z jakiej bramki próbujesz wysłać SMS?
Jeśli masz na myśli Multibox Orange to zadzwoń do BOK i tam spróbuj pogadać z kimś zorientowanym w temacie albo napisz reklamację.
W dobie ofert no limit internetowe bramki SMS dla Kowalskiego straciły na znaczeniu.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 0 zalogowanych użytkowników