forumnju na kartęusługiBrak możliwości wysyłania i odbierania MMSów w telefonie HTC ONE X

Brak możliwości wysyłania i odbierania MMSów w telefonie HTC ONE X

 

Brak możliwości wysyłania i odbierania MMSów w telefonie HTC ONE X (2016-05-25 16:18)

Witam serdecznie,


Bardzo proszę o pomoc kogokolwiek, kto potrafi skonfigurować wysyłanie i odbieranie MMSów w telefonie HTC ONE X. Zastosowałem dokładnie wszystkie ustawienia z instrukcji podanej przez Nju Mobile i nic. Internet działa, MMSy niestety nie. Próbowałem różnych rozwiązań i nic. Nie działają MMSy. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam. 

 

Brak możliwości wysyłania i odbierania MMSów w telefonie HTC ONE X (2017-01-07 20:33)

Witaj, poradziłeś sobie z tym problemem?
Mam ten sam :/

~zaskoczony_klient

 

Brak możliwości wysyłania i odbierania MMSów w telefonie HTC ONE X (2017-01-08 06:13)

HTC 8S  ..... to samo. Informacje na stronch njumobile dotyczace ustawien sa nic nie warte

~gość1483852428644

 

Brak możliwości wysyłania i odbierania MMSów w telefonie HTC ONE X (2017-01-09 07:33)

U mnie już działa, na ustawieniach orange, pewnie na ustawieniach nju też zadziała, kluczem do sukcesu jest "uruchomienie ponowne" telefonu, po wprowadzeniu ustawień :D
Powodzenia :)

~zaskoczony_klient

odpowiedź

Brak możliwości wysyłania i odbierania MMSów w telefonie HTC ONE X | ~gość1483852428644 (08.01.2017, 06:13)

HTC 8S  ..... to samo. Informacje na stronch njumobile dotyczace ustawien sa nic nie warte
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies