zmiana numeru

 

zmiana numeru (2016-05-10 19:40)

Cześć!
Mam numer w nju na umowę w tandemie. Jednocześnie mam numer na kartę u innego operatora. Chcę zamienić numer, który mam w nju na ten od innego operatora. Oferta przeniesienia numeru wiąże się z podpisaniem nowej umowy, a tego nie chcę. Co mogę zrobić w tej sytuacji?

~bezradnyjanek

 

zmiana numeru (2016-05-11 09:45)

Skoro chcesz przenieść numer do Nju z rachunkiem ale jednocześnie nie chcesz podpisywać nowej umowy to jedyne co Ci pozostaje to rezygnacja z przenosin numeru.

P. S. W ogóle nie rozumiem Twojego postu, dla mnie to coś co może miało być żartem ale totalnie nieudanym, więc zrobił się z tego niemal spam.

 

zmiana numeru (2016-05-11 15:30)

Jeśli chcesz go zamienić to rezygnujesz z aktualnego w nju i przenosisz tamten jako nju dodatkowy po rozwiązaniu umowy na numerze który chcesz zmienić (ten zostanie przeniesiony do nju na kartę). Numer na kartę od innego operatora przeniesiesz w kilka dni. Podpisanie nowej umowy to w tym wypadku tylko formalność, bo inaczej poprzedni operator nie odda numeru, a skoro w tej chwili masz tandem to jakieś bonusy stażowe i tak powinny zostać, a numer który zostaje nadal w nju stanie się numerem głównym po operacji przeniesienia. Chyba że są jakieś powody dla których nju nie podpisze nowej umowy...

odpowiedź

zmiana numeru | ~bezradnyjanek (10.05.2016, 19:40)

Cześć!
Mam numer w nju na umowę w tandemie. Jednocześnie mam numer na kartę u innego operatora. Chcę zamienić numer, który mam w nju na ten od innego operatora. Oferta przeniesienia numeru wiąże się z podpisaniem nowej umowy, a tego nie chcę. Co mogę zrobić w tej sytuacji?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

18 gości i 0 zalogowanych użytkowników