zmiana numeru

 

zmiana numeru (2016-05-10 19:40)

Cześć!
Mam numer w nju na umowę w tandemie. Jednocześnie mam numer na kartę u innego operatora. Chcę zamienić numer, który mam w nju na ten od innego operatora. Oferta przeniesienia numeru wiąże się z podpisaniem nowej umowy, a tego nie chcę. Co mogę zrobić w tej sytuacji?

~bezradnyjanek

 

zmiana numeru (2016-05-11 09:45)

Skoro chcesz przenieść numer do Nju z rachunkiem ale jednocześnie nie chcesz podpisywać nowej umowy to jedyne co Ci pozostaje to rezygnacja z przenosin numeru.

P. S. W ogóle nie rozumiem Twojego postu, dla mnie to coś co może miało być żartem ale totalnie nieudanym, więc zrobił się z tego niemal spam.

 

zmiana numeru (2016-05-11 15:30)

Jeśli chcesz go zamienić to rezygnujesz z aktualnego w nju i przenosisz tamten jako nju dodatkowy po rozwiązaniu umowy na numerze który chcesz zmienić (ten zostanie przeniesiony do nju na kartę). Numer na kartę od innego operatora przeniesiesz w kilka dni. Podpisanie nowej umowy to w tym wypadku tylko formalność, bo inaczej poprzedni operator nie odda numeru, a skoro w tej chwili masz tandem to jakieś bonusy stażowe i tak powinny zostać, a numer który zostaje nadal w nju stanie się numerem głównym po operacji przeniesienia. Chyba że są jakieś powody dla których nju nie podpisze nowej umowy...

odpowiedź

zmiana numeru | martinezcb (11.05.2016, 15:30)

Jeśli chcesz go zamienić to rezygnujesz z aktualnego w nju i przenosisz tamten jako nju dodatkowy po rozwiązaniu umowy na numerze który chcesz zmienić (ten zostanie przeniesiony do nju na kartę). Numer na kartę od innego operatora przeniesiesz w kilka dni. Podpisanie nowej umowy to w tym wypadku tylko formalność, bo inaczej poprzedni operator nie odda numeru, a skoro w tej chwili masz tandem to jakieś bonusy stażowe i tak powinny zostać, a numer który zostaje nadal w nju stanie się numerem głównym po operacji przeniesienia. Chyba że są jakieś powody dla których nju nie podpisze nowej umowy...
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

28 gości i 0 zalogowanych użytkowników