forumnju na kartęusługiOdmowa blokady z numerów anonimowch

Odmowa blokady z numerów anonimowch

 

Odmowa blokady z numerów anonimowch (2016-04-26 14:52)

Znalazłem opis na stronie jak to zrobić, mam nju na kartę.
Wpisałem kod i dostałem wiadomość, że usługa niedostępna w moimi planie taryfowym :-(
Próbowałem sms, wyskakuje błąd.
Mam kasę na koncie, konto aktywne i coś w Nju zdechło ?

 

Odmowa blokady z numerów anonimowch (2016-05-04 20:37)

Tu masz opis. Zweryfikuj sobie czy np. dobry sms itd. wysyłasz.


Usługa blokada połączeń anonimowych<strong> </strong> pozwala na zablokowanie połączeń przychodzących z numerów, które mają włączoną blokadę prezentacji własnego numeru.

Po uzyskaniu połączenia osoba, która ma numer zastrzeżony usłyszy że nie akceptujesz takich połączeń i aby skontaktować się z Tobą musi wyłączyć blokadę prezentacji numeru.

Jeśli na swoim numerze korzystasz z poczty głosowej, po komunikacie rozmówca będzie mógł pozostawić wiadomość.

Usługa blokada połączeń anonimowych jest bezpłatna i dostępna w ofercie z rachunkiem i na kartę.

<strong>Usługę włączysz </strong> :
<ul><li>wysłając SMS-a o treści <strong> AKT BPA</strong> pod numer <strong> 8087 </strong> (SMS bezpłatny)</li><li>używając krótkiego kodu <strong>*110*71#</strong> i potwierdzając przyciskiem połączenia (bezpłatnie)</li><li>kontaktując się z doradcą pod numerem <strong>*610</strong> (cena zgodna z obowiązującym cennikiem)</li></ul>
Blokada połączeń anonimowych zostanie włączona w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

<strong>Aby wyłączyć usługę</strong> :
<ul><li>wyślij SMS-a o treści <strong>REZ BPA</strong> pod numer <strong>8087 </strong>(SMS bezpłatny)</li><li>skorzystaj z krótkiego kodu <strong> *110*71*00# </strong> i potwierdź przyciskiem połączenia (bezpłatnie)</li><li>skontaktuj się z doradcą pod numerem <strong> *610</strong> (cena zgodna z obowiązującym cennikiem)</li></ul>----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Teraz doczytałem, że sam już znalazłeś ten opis ;) A już niech zostanie w tym poście.
Może zadzwoń do konsultanta i zapytaj dlaczego nie możesz aktywować tej usługi.
Pewnie będzie najszybciej.

[edytowane przez s-krobek o 20:47 w dniu 2016-05-04]
 

Odmowa blokady z numerów anonimowch (2016-05-06 14:30)

U mnie jest to samo i wydaje mi się, że zablokować przychodzenie takie połączenia możemy tylko przez rozmowę z konsultantem. Tak już niestety jest, że mając telefon na kartę to mamy mniej przywilejów i trzeba jakoś kaskę z nas ściągnąć przez dzwonienie do operatora.

 

Odmowa blokady z numerów anonimowch (2016-05-31 09:43)

@s-krobek w jakim celu po za spamowaniem wklejasz mi opis ? Przecież już na początku napisałem, że wg niego próbowałem i nie działa.

Może ktoś z Nju to naprawi bo wiem, że siedzisz i czytasz :-)
To nie wstyd przyznać się do problemu, siara to udawać, że nie istnieje.

~ignas

 

Odmowa blokady z numerów anonimowch (2016-05-31 12:43)

to jest odpowiedź na post:

U mnie jest to samo i wydaje mi się, że zablokować przychodzenie takie połączenia możemy tylko przez rozmowę z konsultantem. Tak już niestety jest, że mając telefon na kartę to mamy mniej przywilejów i trzeba jakoś kaskę z nas ściągnąć przez dzwonienie do operatora.


Zawsze możesz wysłać zgłoszenie po zalogowaniu na swoim koncie w serwisie www i ja w ten sposób aktywowałem kiedyś cały zestaw blokad w ofercie na kartę. Jak ktoś chce to może dzwonić i rozmawiać z konsultantem.

@ignas
w ofercie z rachunkiem blokady aktywujesz samodzielnie przez serwis www, natomiast w ofercie na kartę sprawdzonym przeze mnie sposobem jest wysłanie zlecenia, czyli odpowiedniego zgłoszenia przez serwis www.

odpowiedź

Odmowa blokady z numerów anonimowch | ignas (26.04.2016, 14:52)

Znalazłem opis na stronie jak to zrobić, mam nju na kartę.
Wpisałem kod i dostałem wiadomość, że usługa niedostępna w moimi planie taryfowym :-(
Próbowałem sms, wyskakuje błąd.
Mam kasę na koncie, konto aktywne i coś w Nju zdechło ?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 0 zalogowanych użytkowników