forumnju na kartęusługiOdmowa blokady z numerów anonimowch

Odmowa blokady z numerów anonimowch

 

Odmowa blokady z numerów anonimowch (2016-04-26 14:52)

Znalazłem opis na stronie jak to zrobić, mam nju na kartę.
Wpisałem kod i dostałem wiadomość, że usługa niedostępna w moimi planie taryfowym :-(
Próbowałem sms, wyskakuje błąd.
Mam kasę na koncie, konto aktywne i coś w Nju zdechło ?

 

Odmowa blokady z numerów anonimowch (2016-05-04 20:37)

Tu masz opis. Zweryfikuj sobie czy np. dobry sms itd. wysyłasz.


Usługa blokada połączeń anonimowych<strong> </strong> pozwala na zablokowanie połączeń przychodzących z numerów, które mają włączoną blokadę prezentacji własnego numeru.

Po uzyskaniu połączenia osoba, która ma numer zastrzeżony usłyszy że nie akceptujesz takich połączeń i aby skontaktować się z Tobą musi wyłączyć blokadę prezentacji numeru.

Jeśli na swoim numerze korzystasz z poczty głosowej, po komunikacie rozmówca będzie mógł pozostawić wiadomość.

Usługa blokada połączeń anonimowych jest bezpłatna i dostępna w ofercie z rachunkiem i na kartę.

<strong>Usługę włączysz </strong> :
<ul><li>wysłając SMS-a o treści <strong> AKT BPA</strong> pod numer <strong> 8087 </strong> (SMS bezpłatny)</li><li>używając krótkiego kodu <strong>*110*71#</strong> i potwierdzając przyciskiem połączenia (bezpłatnie)</li><li>kontaktując się z doradcą pod numerem <strong>*610</strong> (cena zgodna z obowiązującym cennikiem)</li></ul>
Blokada połączeń anonimowych zostanie włączona w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

<strong>Aby wyłączyć usługę</strong> :
<ul><li>wyślij SMS-a o treści <strong>REZ BPA</strong> pod numer <strong>8087 </strong>(SMS bezpłatny)</li><li>skorzystaj z krótkiego kodu <strong> *110*71*00# </strong> i potwierdź przyciskiem połączenia (bezpłatnie)</li><li>skontaktuj się z doradcą pod numerem <strong> *610</strong> (cena zgodna z obowiązującym cennikiem)</li></ul>----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Teraz doczytałem, że sam już znalazłeś ten opis ;) A już niech zostanie w tym poście.
Może zadzwoń do konsultanta i zapytaj dlaczego nie możesz aktywować tej usługi.
Pewnie będzie najszybciej.

[edytowane przez s-krobek o 20:47 w dniu 2016-05-04]
 

Odmowa blokady z numerów anonimowch (2016-05-06 14:30)

U mnie jest to samo i wydaje mi się, że zablokować przychodzenie takie połączenia możemy tylko przez rozmowę z konsultantem. Tak już niestety jest, że mając telefon na kartę to mamy mniej przywilejów i trzeba jakoś kaskę z nas ściągnąć przez dzwonienie do operatora.

 

Odmowa blokady z numerów anonimowch (2016-05-31 09:43)

@s-krobek w jakim celu po za spamowaniem wklejasz mi opis ? Przecież już na początku napisałem, że wg niego próbowałem i nie działa.

Może ktoś z Nju to naprawi bo wiem, że siedzisz i czytasz :-)
To nie wstyd przyznać się do problemu, siara to udawać, że nie istnieje.

~ignas

 

Odmowa blokady z numerów anonimowch (2016-05-31 12:43)

to jest odpowiedź na post:

U mnie jest to samo i wydaje mi się, że zablokować przychodzenie takie połączenia możemy tylko przez rozmowę z konsultantem. Tak już niestety jest, że mając telefon na kartę to mamy mniej przywilejów i trzeba jakoś kaskę z nas ściągnąć przez dzwonienie do operatora.


Zawsze możesz wysłać zgłoszenie po zalogowaniu na swoim koncie w serwisie www i ja w ten sposób aktywowałem kiedyś cały zestaw blokad w ofercie na kartę. Jak ktoś chce to może dzwonić i rozmawiać z konsultantem.

@ignas
w ofercie z rachunkiem blokady aktywujesz samodzielnie przez serwis www, natomiast w ofercie na kartę sprawdzonym przeze mnie sposobem jest wysłanie zlecenia, czyli odpowiedniego zgłoszenia przez serwis www.

odpowiedź

Odmowa blokady z numerów anonimowch | ~ignas (31.05.2016, 09:43)

@s-krobek w jakim celu po za spamowaniem wklejasz mi opis ? Przecież już na początku napisałem, że wg niego próbowałem i nie działa.

Może ktoś z Nju to naprawi bo wiem, że siedzisz i czytasz :-)
To nie wstyd przyznać się do problemu, siara to udawać, że nie istnieje.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

37 gości i 1 zalogowanych użytkowników