forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numeru do nju z rachunkiem pytanie

Przeniesienie numeru do nju z rachunkiem pytanie

 

Przeniesienie numeru do nju z rachunkiem pytanie (2016-04-14 09:50)

Witam


jestem użytkownikiem nju z rachunkiem i mam taki problem... niedługo mojej mamie kończy się umowa w t mobile i chciałbym ten jej numer dobrać do siebie jako numer dodatkowy za 9 zł w nju....
Tylko tu tworzy się pytanie jak to zrobić z technicznego punktu widzenia bo przecież w t mobile ten numer jest zarejestrowany na moją mamę a tu musiałby przejść na mnie... jeżeli ktoś rozumie o co mi chodzi i może mi wytłumaczyć jak to zrobić to proszę o pomoc.

~lorak

 

Przeniesienie numeru do nju z rachunkiem pytanie (2016-04-14 11:17)

Z technicznego punktu widzenia nju dodatkowy musi byc Twoim numerem, więc trzeba iść do salonu t-mobile i zrobić jego cesję żeby został przerejestrowany na ciebie - i to na dokładnie takie dane na które zarejestrowany jest numer używany w nju. Nie wiem czy da się to zrobić w trakcie obowiązywania umowy, czy dopiero po jej zakończeniu - tego dowiesz się w t-mobile. Potem sobie zlecisz przeniesienie numeru, będąc jego właścicielem.

 

Przeniesienie numeru do nju z rachunkiem pytanie (2016-04-15 16:33)

ok rozumiem, serdecznie dziękuję za pomoc.


pozdrawiam

~lorak

 

Przeniesienie numeru do nju z rachunkiem pytanie (2016-04-20 20:24)

@lorak
najbezpieczniej będzie wypowiedzieć umowę w T-Mobile z równoczesnym przejściem numeru do oferty na kartę.
Gdy już numer będzie w ofercie na kartę to robisz cesję na siebie i potem zlecasz przeniesienie do Nju jak Nju Dodatkowy.

odpowiedź

Przeniesienie numeru do nju z rachunkiem pytanie | ~lorak (14.04.2016, 09:50)

Witam


jestem użytkownikiem nju z rachunkiem i mam taki problem... niedługo mojej mamie kończy się umowa w t mobile i chciałbym ten jej numer dobrać do siebie jako numer dodatkowy za 9 zł w nju....
Tylko tu tworzy się pytanie jak to zrobić z technicznego punktu widzenia bo przecież w t mobile ten numer jest zarejestrowany na moją mamę a tu musiałby przejść na mnie... jeżeli ktoś rozumie o co mi chodzi i może mi wytłumaczyć jak to zrobić to proszę o pomoc.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 0 zalogowanych użytkowników