forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numeru z Orange do NJU a wymiana karty z LTE

Przeniesienie numeru z Orange do NJU a wymiana karty z LTE

 

Przeniesienie numeru z Orange do NJU a wymiana karty z LTE (2014-12-24 23:18)

Witam,<BR>w najbliższym czasie chce przenieść swój stary numer z Orange na karte do NJU z rachunkiem. Niestety moja stara karta nie obługuję LTE. Czy w związku z tym po przeniesieniu numeru do NJU otrzymam za darmo nowa kartę, jak to ma miejsce dla nowych użytkowników?

~bogmar79

 

Przeniesienie numeru z Orange do NJU a wymiana karty z LTE (2014-12-25 18:24)

Nie otrzyma pan nowej karty SIM. Regulamin migracji z Orange do nju mówi wyraźnie, że karta pozostaje ta sama. Dlatego żeby móc wymienić kartę na Nano SIM dedykowana do obsługi LTE powinien pan złożyć zlecenie wymiany karty poprzez stronę zakładka moje konto następnie kontakt a następnie wypełnić pola formularza. Opłata za wymianę karty 25 zł brutto i w przypadku nju z rachunkiem zostanie doliczona do następnej faktury. W przypadku oferty na kartę konto musi być doładowane na minimum 25 zł a także karta musi być zarejestrowana na stronie www.njumobile.pl.

odpowiedź

Przeniesienie numeru z Orange do NJU a wymiana karty z LTE | ~bogmar79 (24.12.2014, 23:18)

Witam,<BR>w najbliższym czasie chce przenieść swój stary numer z Orange na karte do NJU z rachunkiem. Niestety moja stara karta nie obługuję LTE. Czy w związku z tym po przeniesieniu numeru do NJU otrzymam za darmo nowa kartę, jak to ma miejsce dla nowych użytkowników?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

271 gości i 0 zalogowanych użytkowników