forumnju na kartęofertaOpłata za połączenia z infolinią - czy na prawdę należna

Opłata za połączenia z infolinią - czy na prawdę należna

 

Opłata za połączenia z infolinią - czy na prawdę należna (2016-02-26 11:37)

<span >Zamówiłem przez stronę www w markecie nju mobile nową kartę. Ucieszyła mnie możliwość wyboru numeru spośród dużej ilości. Jakież było wielkie moje zdziwienie, gdy po otrzymaniu przesyłki i skonfigurowaniu telefonu okazało się, że dostałem inny numer niż ten co wybrałem.<br ><span >Zadzwoniłem do infolinii, gdzie byłem dwa razy przekierowywany. w końcu "wyłądowałem" w sklepie i Pani mi poradziła, żebym jeszcze raz kupił... a skąd ja mogę wiedzieć, że drugi raz nie będzie to samo?<br ><span >    Po zakończeniu rozmowy okazało się, że cały koszt połączeń z infolinią wyniósł mnie 1,99zł.<br ><span >DLACZEGO MUSIMY SŁONO PŁACIĆ ZA BŁĘDY OPERATORA - NAPRAWIAJĄC JE. POŁĄCZENIE Z INFOLINIĄ POWINNO BYĆ DARMOWE.<br ><span >W moim przypadku wyszło jeszcze gorzej nic nie załatwiłem na infolinii, a i tak musiałem zapłacić. Może operatorowi oto chodzi - Nic nie robić i wziąć pieniądze?...

~szarak

 

Opłata za połączenia z infolinią - czy na prawdę należna (2016-02-26 20:27)

wybierając Nju z rachunkiem ani razu nie dostałem innego numeru niż wybierałem. Może problem jest z Nju na kartę.
Połączenie z BOK jest płatne zgodnie z cennikiem i nie ma w tym nic złego.
Natomiast jeżeli czujesz się pokrzywdzony to napisz reklamację, odpowiednio uzasadnij zgodnie z faktami to może dostaniesz zwrot kosztów połączenia.

Przynajmniej ja tak miałem, gdy korzystałem jeszcze z Orange i musiałem dzwonić do BOK, bo znowu któryś z pracowników dał ciała, wówczas po moim zwróceniu uwagi otrzymałem doładowanie konta jeszcze w trakcie rozmowy z konsultantem.

Dużo daje bycie asertywnym, czyli walczysz o swoje ale z zachowaniem własnej godności i tej drugiej osoby, bo jeśli będziesz kogoś obrażał itp. to nie licz na pomoc i korzystne rozwiązanie. Choć czasem niektórzy osiągają korzyść za to, że są chamscy ale tacy nie powinni być wzorem do naśladowania.

[edytowane przez nju_klient o 20:32 w dniu 2016-02-26]
 

Opłata za połączenia z infolinią - czy na prawdę należna (2020-02-15 09:18)

chciałbym dostać numer kodu na internet  aktwyacij 

 

Opłata za połączenia z infolinią - czy na prawdę należna (2020-02-15 09:19)

to jest odpowiedź na post:

chciałbym dostać numer kodu na internet  aktwyacij 

 

Opłata za połączenia z infolinią - czy na prawdę należna (2020-02-15 11:49)

Hej :) W ofercie na kartę pakiet 9 GB za 9 zł ważny przez 31 dni  można włączyć kodem: *127*69# zatwierdzając kod przyciskiem połączenia. Pozdrawiam i życzę pięknego dnia :) 

 

Opłata za połączenia z infolinią - czy na prawdę należna (2020-03-18 09:52)

Witam, wiecie dlaczego żadna infolinia nie może się do mnie dodzwonić? Jak mogę odblokować tę funkcję? Przebywam za granicą i odrzuca mi połączenie z nju mobile

 

Opłata za połączenia z infolinią - czy na prawdę należna (2020-03-18 09:52)

Witam, wiecie dlaczego żadna infolinia nie może się do mnie dodzwonić? Jak mogę odblokować tę funkcję? Przebywam za granicą i odrzuca mi połączenie z nju mobile

 

Opłata za połączenia z infolinią - czy na prawdę należna (2020-03-18 13:18)

Hej :) Może zablokowałeś sobie w telefonie infolinie. Operator blokuje tylko połączenia wychodzące na infolinie. Pozdrawiam :)

odpowiedź

Opłata za połączenia z infolinią - czy na prawdę należna | nju_klient (26.02.2016, 20:27)

wybierając Nju z rachunkiem ani razu nie dostałem innego numeru niż wybierałem. Może problem jest z Nju na kartę.
Połączenie z BOK jest płatne zgodnie z cennikiem i nie ma w tym nic złego.
Natomiast jeżeli czujesz się pokrzywdzony to napisz reklamację, odpowiednio uzasadnij zgodnie z faktami to może dostaniesz zwrot kosztów połączenia.

Przynajmniej ja tak miałem, gdy korzystałem jeszcze z Orange i musiałem dzwonić do BOK, bo znowu któryś z pracowników dał ciała, wówczas po moim zwróceniu uwagi otrzymałem doładowanie konta jeszcze w trakcie rozmowy z konsultantem.

Dużo daje bycie asertywnym, czyli walczysz o swoje ale z zachowaniem własnej godności i tej drugiej osoby, bo jeśli będziesz kogoś obrażał itp. to nie licz na pomoc i korzystne rozwiązanie. Choć czasem niektórzy osiągają korzyść za to, że są chamscy ale tacy nie powinni być wzorem do naśladowania.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

37 gości i 1 zalogowanych użytkowników