forumnju z rachunkiemusługiJak wyłączyć usługę ?

Jak wyłączyć usługę ?

 

Jak wyłączyć usługę ? (2013-09-22 10:31)

Witam.
Jak włączyć w NJU z rachunkiem blokadę rozmowy na koszt odbiorcy ?
Nie chce aby ludzie dzwonili na mój koszt, jak to zablokować ? w Orange wysyłało sie sms'a a jak to jest w NJU ?
Pozdrawiam.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Jak wyłączyć usługę ? (2013-09-25 19:39)

Nie wiem czy coś takiego jest w Nju, na stronie nie znalazłem na ten temat żadnego info.

 

Jak wyłączyć usługę ? (2014-01-05 06:50)

Odpowie ktos ?

 

Jak wyłączyć usługę ? (2014-01-05 13:01)

Skontaktuj się może z BOA w tej sprawie.

 

Jak wyłączyć usługę ? (2014-01-07 01:42)

Blokadę można włączyć jedynie pod *620 (40 gr/połączenie) lub *610 (5 zł/połączenie).
Nawet jednak jeśli nie masz włączonej blokady, zawsze jesteś informowany, że ktoś chce się połączyć z Tobą na Twój koszt i zawsze możesz zrezygnować z odebrania takiego połączenia. Działa to w taki sposób, że otrzymujesz połączenie z numeru 550 - samo jego odebranie jeszcze nie powoduje naliczenia opłat - automat informuje, jaki numer próbuje się połączyć z Tobą na Twój koszt i masz możliwość zaakceptowania lub odrzucenia takiego połączenia. Jeśli je odrzucisz, nic nie zapłacisz.

odpowiedź

Jak wyłączyć usługę ? | paweu_ek (07.01.2014, 01:42)

Blokadę można włączyć jedynie pod *620 (40 gr/połączenie) lub *610 (5 zł/połączenie).
Nawet jednak jeśli nie masz włączonej blokady, zawsze jesteś informowany, że ktoś chce się połączyć z Tobą na Twój koszt i zawsze możesz zrezygnować z odebrania takiego połączenia. Działa to w taki sposób, że otrzymujesz połączenie z numeru 550 - samo jego odebranie jeszcze nie powoduje naliczenia opłat - automat informuje, jaki numer próbuje się połączyć z Tobą na Twój koszt i masz możliwość zaakceptowania lub odrzucenia takiego połączenia. Jeśli je odrzucisz, nic nie zapłacisz.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

41 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies