forumnju z rachunkiemusługiSkuteczne wyłączenie kanału 'transmisja danych", jak?

Skuteczne wyłączenie kanału 'transmisja danych", jak?

 

Skuteczne wyłączenie kanału 'transmisja danych", jak? (2014-01-25 09:34)

Witam
Jestem świeżym klientem nju. Ponieważ z oferty abonament korzysta mój syn chciałem wyłączyć wszystkie "zbędne" usługi i nie mogę znaleźć opcji wyłączenia kanału transmisji danych. Przynajmniej w Plusie takie opcje są i to nawet w ofercie prepaid. Jak to skutecznie zrobić w nju? Syn posiada smartfon dual sim i używa internetu Aero2. Oczywiście nie mam na myśli wyłączenia tego kanału transmisji z poziomu telefonu. Być może to działa ale czasem coś się może zresetować i "pociągnie" dane z nju, a tego chciałbym uniknąć, więc wolałbym wyłączyć transmisję z poziomu operatora.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Skuteczne wyłączenie kanału 'transmisja danych", jak? (2014-01-30 10:44)

Zmień ustawienia APN na fałszywe. Z poziomu operatora nie da się - już ich o to pytałem..

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~rtf

 

Skuteczne wyłączenie kanału 'transmisja danych", jak? (2017-08-24 09:56)

Mam podobną sytuację i dokładnie to samo pytanie: jak wyłączyć całą transmisję danych komórkowych z poziomu operatora?

odpowiedź

Skuteczne wyłączenie kanału ' | transmisja danych" (, jak?)

Witam
Jestem świeżym klientem nju. Ponieważ z oferty abonament korzysta mój syn chciałem wyłączyć wszystkie "zbędne" usługi i nie mogę znaleźć opcji wyłączenia kanału transmisji danych. Przynajmniej w Plusie takie opcje są i to nawet w ofercie prepaid. Jak to skutecznie zrobić w nju? Syn posiada smartfon dual sim i używa internetu Aero2. Oczywiście nie mam na myśli wyłączenia tego kanału transmisji z poziomu telefonu. Być może to działa ale czasem coś się może zresetować i "pociągnie" dane z nju, a tego chciałbym uniknąć, więc wolałbym wyłączyć transmisję z poziomu operatora.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies