forumnju z rachunkiemusługiNju dodatkowy - brak możliwości kożystania z internetu i wysyłania mms'ów

Nju dodatkowy - brak możliwości kożystania z internetu i wysyłania mms'ów

 

Nju dodatkowy - brak możliwości kożystania z internetu i wysyłania mms'ów (2016-01-12 07:13)

Niby wszystkie ustawienia są ok odnośnie danych itp., ale jako nju dodatkowy nie mogę korzystać z Internetu i wysyłać mms'ów. Nie wiem co jest grane...??

 

Nju dodatkowy - brak możliwości kożystania z internetu i wysyłania mms'ów (2016-01-12 10:03)

<span >Wykonaj na numerze głównym krótkie połączenie z internetem(w każdym okresie rozliczeniowym). <br ><span >Jeżeli masz telefon(dodatkowy) z LTE najprawdopodobniej będzie jeszcze potrzebne złożenie zgłoszenia technicznego o odblokowanie przesyłu danych.<br ><span >NJU ma taki(e) nierozwiązany(e) problemik(i).

~jamci

 

Nju dodatkowy - brak możliwości kożystania z internetu i wysyłania mms'ów (2016-01-12 10:07)

I jeszcze jeden niuansik. Wyraz "<span >kożystania" pisze się inaczej. Zgroza.

~jamci

 

Nju dodatkowy - brak możliwości kożystania z internetu i wysyłania mms'ów (2018-06-16 21:14)

to jest odpowiedź na post:

Niby wszystkie ustawienia są ok odnośnie danych itp., ale jako nju dodatkowy nie mogę korzystać z Internetu i wysyłać mms'ów. Nie wiem co jest grane...??

~gość1529176456465

 

Nju dodatkowy - brak możliwości kożystania z internetu i wysyłania mms'ów (2018-06-16 23:23)

Jeżeli dopiero co aktywowałeś numer dodatkowy i konfiguracja jest prawidłowa,  prawdopodobnie numery nie zostały powiązane, a ponieważ numer dodatkowy korzysta z pakietu, który jest na głównym nie można nawiązać połączenia z internetem. MMS-y w niektórych aparatach wymagają aktywnej transmisji danych, stąd jeżeli internet nie działa to nie wyślesz MMS-a. Zadzwoń w poniedziałek  do bok *610 (690610610) powiążą numery, ewentualnie wyślij zgłoszenie przez formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu na koncie nju mobile.

[edytowane przez pilotka o 23:28 w dniu 2018-06-16]

odpowiedź

Nju dodatkowy - brak możliwości kożystania z internetu i wysyłania mms' | ów (biedro1)

Niby wszystkie ustawienia są ok odnośnie danych itp., ale jako nju dodatkowy nie mogę korzystać z Internetu i wysyłać mms'ów. Nie wiem co jest grane...??
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 0 zalogowanych użytkowników